Jak odzyskać byłego chłopaka. Przewodnik

Jak odzyskać byłego chłopaka, który odszedł od Ciebie pozostawiając złamane serce i trudne do opanowania emocje? A ty nadal go kochasz i tęsknisz za nim?

Mamy tu do czynienia z męską istotą ludzką i chociaż bardzo bym chciał, aby mógł po prostu sprawić, by desperacko chciał do ciebie wrócić, nie mam mocy kontroli umysłu, którą tak wielu innych w tym „jak zdobyć twój wydaje się, że społeczność z powrotem byłego chłopaka!

Jak walczyć o faceta po rozstaniu

 • Nadzieja na powrót po rozstaniu kiedy ma:
 • żonę
 • dziewczynę
 • partnerkę
 • kobietę
 • chłopaka
 • partnera
 • męża
 • mężczyznę

Poradnik 80 sztuczek psychologicznych będzie dla Ciebie idealny!

To ostania deska ratunku, kiedy wszystko inne już zawodzi. Prawdziwy almanach wiedzy, na temat wszelakich technik psychologicznych, oraz technik manipulacji czy też perswazji które pomogą Ci odzyskać utraconą miłość.

80 sztuczek jak odzyskać ex
Jak odzyskać EX

Jeżeli chcesz wykorzystać standardowe sposoby na odzyskanie Ex, zapraszam do przeczytania tego artykułu.

Jak zawalczyć o faceta po rozstaniu?

Nigdy nie popadaj w desperację!

Jeżeli pokażesz byłemu partnerowi że mocno Cię skrzywdził, będziesz go błagać o powrót, wszystko to obróci się przeciwko Tobie. Psychologia człowieka szczegółowo omawia tą kwestię, dlaczego tak a nie inaczej to działa. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w poradniku „80 Sztuczek Psychologicznych Jak odzyskac EX

Jak szybko odzyskać upartego faceta?

Sposoby na odzyskanie EX

 • Zdobywaj wiedzę, im więcej tym lepiej, czytaj wszelkiego rodzaju poradniki i książki w tym temacie. To zabezpieczy Cię przed popełnieniem błędów i da masę możliwych technik do wykorzystania.
 • Zasada zero kontaktu. To jeden z pierwszych i dość istotnych kroków które należy podjąć, tuż po rozstaniu. Zobacz na czym ta zasada polega TUTAJ
 • Zadbaj o siebie schowanie się do szafy i nie wychodzenie z niej przez pół roku, na pewno w niczym Ci nie pomoże. Musisz doprowadzić się do jak najlepszego stanu fizycznego i psychicznego. Przypomnij sobie jak wyglądałaś kiedy się w Tobie zakochał ?
 • Wzmocnij poczucie własnej wartości. Pamiętaj, że aby stworzyć szczęśliwy związek w pierwszej kolejności należy pokochać siebie. Bez tego każdy związek prędzej czy później się rozpadnie.
 • Nie obrażaj go i nie oczerniaj. Przypomnij sobie jak się zachowywałaś kiedy się w Tobie zakochał? Wywalenie na niego swojej złości może być bardzo kuszące, ale pamiętaj że wypowiedzianych słów nigdy nie cofniesz i one na zawsze w nim zostaną.
 • Daj sobie czas . Przeanalizowanie związku, oraz powodów przez które się rozpadł jest jedną z istotniejszych rzeczy jakie musisz przedsięwziąć aby odzyskać swojego chłopaka

Pomyślałem, że najlepszym sposobem, aby przejść do dalszej części tej strony, byłoby dogłębne przyjrzenie się każdemu etapowi procesu powrotu do zdrowia, zaczynając od zerwania, i temu, co robić bezpośrednio po nim. Sprawdź powody dla których chcesz wrócić

Jak rozkochać w sobie byłego chłopaka

Wiem. Myślisz sobie: „ Muszę go mieć natychmiast z powrotem ”. Ale uwierz mi, sprawy są teraz prawdopodobnie dość szalone, jeśli właśnie wychodzisz z rozstania, więc nie pogarszaj tego, pędząc przez różne rzeczy, będąc nadmiernie impulsywnym i robiąc lub mówiąc coś, czego będziesz później żałować. Rozkochanie swojego byłego chłopaka musi przebiegać etapami. W których w pierwszej kolejności musisz zająć się sobą:

Zobacz też: Jak odzyskać faceta

2. Prowadź dziennik – może pomóc Ci lepiej radzić sobie trudnymi emocjami

Teraz jest twój czas. Podczas gdy twój umysł ma obsesję na punkcie swojego byłego chłopaka i w kółko nasuwa mnóstwo myśli, co zrobiłaś źle, musisz przestać myśleć w ten sposób. Zacznij zapisywać swoją wizję przyszłości i to, czego chcesz. Nie myśl tak dużo o tym, co wydarzyło się w przeszłości, jej już nie ma, skup się na tym, co zamierzasz zrobić, aby rozpocząć odzyskanie zarówno siebie jak i jego.

3. Jak rozkochać w sobie faceta przez smsy

Mam zamiar was teraz ostrzec. Będziesz opętana przez intensywne pragnienie skontaktowania się z nim przez wysyłanie smsów lub dzwonienie na telefon. Myślisz, że gdybyś tylko mogła z nim porozmawiać, po prostu wytłumaczyłabyś wszystko i wszystko zostałoby zapomniane. Cóż, rzadko to działa w ten sposób. Są szanse, że twoje wysiłki zostaną zignorowane, co tylko pogorszy twoje samopoczucie. Lub z powodzeniem dotrzesz do swojego byłego chłopaka i skończysz na agresywnej lub rozczarowującej rozmowie, która sprawi, że poczujesz się źle i znowu będziesz odrzucona. Prawie zawsze jest to sytuacja bez wygranej, ponieważ żadne z was nie jest teraz dobrze przygotowane do radzenia sobie ze swoimi stanami emocjonalnymi. Więc po prostu zaciśnij zęby i przeczekaj.

4. Jak rozkochać i zatrzymać faceta? Zostań niezapomnianą dziewczyną!

Najlepszym sposobem na to aby zauroczyć sobą faceta a przez to zdobyć zwiększenie szans na odzyskanie byłego chłopaka jest zostanie Niezapomnianą Dziewczyną. Chcesz zwiększyć swoją wartość w jego oczach, a także utrudnić mu dotarcie do Ciebie, rozmowę i zobaczenie Cię ponownie. To tylko niewielka część zostania Niezapomnianą Dziewczyną. Chodzi także o to, abyś z daleka była piękna w jego oczach. Widzi cię, ale teraz jest na odległość (przez czat Snap, Facebook itp.). Powoli z biegiem czasu twój były chłopak będzie cię pragnął, a ty zrobisz wszystko, aby upewnić się, że odczuwa to pragnienie każdego dnia, używając małych sztuczek zazdrości i przypadkowych spotkań. Stań się kimś jeszcze lepszym niż na początku związku!

Poradnik jak rozkochać w sobie faceta

Wiele osób uważa, że ​​kiedy wdrażają brak kontaktu ze swoim Ex , chodzi o to, aby ich ukarać. Ale to wcale nie jest to. Tak naprawdę chodzi o to, aby dać swojemu byłemu chłopakowi czas, aby przezwyciężyć złość i urazę i uporządkować swoje uczucia. Nie popełnij błędu, zgorzknienie zwykle unosi się nad rozpadającą się parą. Więc zostaw trochę miejsca. Kiedy brzydkie myśli znikną z jego umysłu, dobre myśli i wspomnienia w końcu powrócą, ponieważ z całą pewnością zacznie za tobą tęsknić.

6. Jak rozkochać w sobie faceta przez internet?

Czasami musisz wykazać się kreatywnością, na szczęście masz do dyspozycji cały internet aby przebić się przez duży mór oporu swojego byłego chłopaka. Możesz zaczerpnąć całe multum sposobów i technik na uwodzenie swojego ex. Może być jednym z tych upartych, którzy myślą, że będziesz zawsze czekała, a potem wykonasz pierwszy ruch. Może po prostu potrzebować bodźca. 

7. Psychologiczne sztuczki na faceta

Co dziwne, wielu kobietą udało się przywrócić kontakt ze swoimi byłym chłopakiem, po prostu nawet nie próbując. Jak działa obojętność na faceta? Nie robili nic poza postępem w życiu, skupiając się na doskonaleniu siebie osobistym i zawodowym. W pewnym sensie jest to forma tego, co nazywam pasywnym brakiem kontaktu. U niektórych to działa. Doszli do wniosku, że jeśli chłopak ich rzucił, niech tak będzie i zamiast stać się zależnym od swojego byłego chłopaka, wybierają inne rzeczy w swoim życiu, robiąc to, co chcą robić i osiągnąć. Potem, gdy koncentrują się na tych rzeczach i odnoszą sukcesy, często ich byli chłopcy pojawiają się, zdając sobie sprawę, że popełnili ogromny błąd, pozwalając odejść swojej dziewczynie.

8.Olewanie faceta pomaga

Zalety wdrożenia zasady braku kontaktu czyli całkowitego olewania swojego byłego. 

Ale biorąc pod uwagę jego znaczenie dla twoich ogólnych celów strategicznych, omówmy jego rolę w następstwie zerwania i jak możesz ją w pełni wykorzystać.

1.Zasada braku kontaktu oznacza, że ​​nie będziesz wysyłać SMS-ów do swojego byłego, rozmawiać, a zwłaszcza nie będziesz śledzić swojego byłego przez około cały miesiąc. To 30 dni na odcięcie swojego chłopaka od życia. Pamiętaj, nie zagłębiaj się w jego życie.

2.Jeśli nie wierzysz w zasadę braku kontaktu, wszystko, co mogę ci powiedzieć, to to, że lepiej zacznij w nią wierzyć.

3.Czy pamiętasz wcześniej, jak powiedziałem, że spędziłem dużo czasu na badaniu tego tematu? No cóż, przyjrzałem się tylko wiarygodnym źródłom i każde z nich KAŻDE poleca zasadę braku kontaktu.

Jak odzyskać byłego po latach

Jak odzyskać faceta: psychologia

1: Kontakt z terapeutą

Zaraz po zerwaniu jesteś u szczytu emocjonalnego rozbicia, mówię o złości, nienawiści, w zasadzie wszystkim, czego Yoda z Gwiezdnych Wojen powiedział, aby unikać. Dobry terapeuta pomoże Ci na popracować nad sobą i trochę się uspokoić, abyś mogła myśleć bardziej racjonalnie, a nie emocjonalnie.

2: Pomóż swojemu byłemu chłopakowi uświadomić sobie, że byłaś kimś wyjątkowym

Twój były chłopak prawdopodobnie zacznie się zastanawiać, dlaczego z nim nie rozmawiasz i może nawet zacznie za tobą tęsknić. Jeżeli nie dostarczysz mu przykrych wspomnień związanych z Twoim zachowaniem po zerwaniu.

3: Nauka ignorowania byłego chłopaka działa na twoją korzyść

Prawdopodobnie spróbuje do Ciebie zadzwonić lub wysłać SMS-a podczas tego okresu bez kontaktu. Ważne jest, abyś go zignorowała.
Możesz usłyszeć od wspólnych znajomych, że nazwał cię złym imieniem lub możesz odnieść wrażenie, że cię nienawidzi lub nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Nie martw się, jest emocjonalny i nie ma tego na myśli. Poza tym po 30 dniach zmieni melodię.

Jedno z najpopularniejszych pytań, brzmi: „jak odzyskać mojego byłego chłopaka, jeśli go zdradziłam / jeśli on mnie zdradził”. Po pierwsze, jeśli chodzi o oszukiwanie, musisz zrozumieć jedną rzecz. Mężczyźni i kobiety zdradzają z bardzo różnych powodów.

Mężczyźni zdradzają, bo są napaleni.

Kobiety zdradzają, ponieważ nie czują się docenione lub z innych powodów emocjonalnych.

(Jeśli byłeś maltretowany fizycznie lub emocjonalnie, radzę NIGDY nie wracaj do byłego).

Jak szybko odzyskać chłopaka i sprawić by tęsknił

Żadnych SMS-ów, dzwonienia, e-maili, komunikacji na Facebooku ani pisania do byłego chłopaka.

Zaleca się, aby w ogóle nie zagłębiać się w życie swoich byłych.

Jeśli Twój były dzwoni, smsy, e-maile lub Facebooka, nie możesz odpowiadać.

Nie słuchaj niczego, co twój ex mówi o tobie (nawet jeśli są to bolesne imiona).

Jeśli złamiesz zasadę o braku kontaktu (rozmowa z nim w jakiejkolwiek formie przed upływem 30 dni), musisz rozpocząć 30-dniowy okres bez kontaktu.

Tutaj zaczynasz stawiać pierwsze kroki w celu odzyskania swojego byłego chłopaka spowrotem. To prawda, są to małe kroki, ale nadal są to kroki we właściwym kierunku.

W porządku, więc najważniejszą rzeczą, na której chcę, abyś się skupiła w okresie bez kontaktu, jest fakt, że używasz tego miesiąca, aby stać się najlepszą wersją siebie, jaką kiedykolwiek byłaś. Jest 100% szansa, zwłaszcza jeśli go ignorujesz, że twój były będzie cię sprawdzał w tym okresie i zamiast się dąsać i użalać się nad sobą, zobaczy silną, seksowną, zabawną kobietę. !

Co zrobić, żeby facet myślał o mnie

Po pierwsze, staniesz się najseksowniejszą wersją siebie, jaką świat kiedykolwiek widział. To co stanie się dalej z twoim związkiem będzie oparte o działania, których dokonałaś podczas 30-dniowego okresu braku kontaktu. Jeśli siedziałaś i użalałaś się nad sobą i jadłaś lody na kanapie przez cały dzień, prawdopodobnie : „wyglądasz okropnie”. Jeśli jednak spędziłeś ten czas bez kontaktu pracując nad sobą fizycznie i psychicznie, prawdopodobnie on pomyśli: „WOW! Jest jeszcze piękniejsza niż pamiętam ”.

1. Możesz zmienić fryzurę

To jedna z bardzo korzystnych zmian. Pamiętaj że faceci są wzrokowcami. Im więcej poświęcisz czasu swojej urodzie, tym łatwiej będzie Ci go odzyskać.

2. Nabierz formy

Jest to szczególnie ważne, jeśli (bez obrazy) masz niewielką nadwagę. Jednak nawet jeśli jesteś fanatykiem treningu, nie pozwól, aby zerwanie zmieniło tę stronę.

3. Zmień swoją dietę

Ponownie, jest to kolejny świetny sposób, aby poczuć się lepiej i zauważyć, że jest to przeciwieństwo siedzenia i jedzenia lodów przez cały dzień.

4. Zaktualizuj swoją garderobę

Pozwalam ci wyjść i robić zakupy! Możesz mi podziękować później, kiedy będziesz już ze swoim chłopakiem 🙂

5. Szeroki uśmiech

Nie, nie mam na myśli więcej uśmiechu, chociaż powinnaś to robić. Mówię o tym, żeby dosłownie patrzeć, jak można uzyskać lepszy uśmiech. Jeśli masz chore zęby, idź do dentysty i sprawdź, czy możesz je wyczyścić.

6. Usuń wszelkie problemy skórne, które masz

Jeśli masz nadmierny trądzik lub jakiekolwiek niechciane pieprzyki, możesz się nimi zająć. Wiem, że rozmowa o tym może być niewygodna, ale w takim przypadku musisz uzyskać odpowiednie leczenie.

(Nie polecam chirurgii plastycznej ani niczego podobnego).

Co zrobić żeby facet się zaangażował zpowrotem?

Więc teraz, kiedy już wiesz, jakich zmian fizycznych musisz dokonać, porozmawiajmy o prawdopodobnie trudniejszej rzeczy do poprawy które możesz zmienić aby twój były miał ochotę zaangażować się od nowa, czyli o stanie psychicznym. Jedną z największych zalet okresu braku kontaktu jest to, że daje ci czas na wyciszenie się z psychicznego napięcia, które było twoim rozstaniem. Ta sekcja będzie dotyczyła tego, jak przetrwać rozstanie i leczyć się emocjonalnie. Aby jednak tak się stało, musisz najpierw wykonać kilka czynności.

5 zmian psychicznych, które pomogą Ci poradzić sobie z rozstaniem i powrotem do byłego chłopaka

1. Skoncentruj się na pracy i rekreacji, a nie na swoim byłym

Dobrze jest na chwilę rozproszyć swój umysł i czy jest na to lepszy sposób niż praca. Uważaj jednak, nie chcesz być jedną z pierwszych kobiet w karierze i stracić z oczu swój cel. Pamiętaj, że skupienie się na pracy w tym konkretnym przypadku powinno być wykorzystane do nie skupiania się na swoim byłym chłopaku.

2. Odnów hobby

Nie muszę tego wyjaśniać, prawda? Ok, w zasadzie jeśli było coś fajnego, co robiłaś (tenis, golf, puzzle, kolekcjonowanie, wędrówki, fotografia, muzyka) to odnów to.

3. Pisz w dzienniku

Czasami twój umysł nieustannie goni myśli o swoim byłym chłopaku, a ponieważ nie możesz z nim rozmawiać przez 30 dni, dobrym pomysłem może być zapisanie swoich myśli w dzienniku. Powracające myśli Jak zaangażować faceta w związek bywają bardzo natrętne.

4. Baw się dobrze

Jeśli Twoi znajomi zapraszają Cię na imprezę lub do klubu, polecam wyjść i bawić się z nimi. Szczerze mówiąc, czas jest najważniejszą rzeczą, która może pomóc ci przezwyciężyć zerwanie, ale drugą najlepszą rzeczą jest zdecydowanie dobra zabawa.

5. Połącz się ponownie z przyjaciółmi

Przyjaciele są wspaniali. Możesz z nimi porozmawiać o swoich problemach, a oni wysłuchają. W złych czasach możesz na nich polegać, że cię podniosą. Uważaj jednak, nie pozwól im namówić Cię do zadzwonienia do niego przed upływem okresu braku kontaktu.

Jak inni ludzie mogą pomóc Ci odzyskać ex?

 W okresie bez kontaktu radzę pójść na randkę…. z kimś nowym! Tak, mówię, żeby iść na randkę z kimś, kto nie jest twoim byłym. Wiem, że możesz się trochę wahać, ale uwierz mi, to sprytny pomysł. Oto kilka powodów.

 • Pokazuje, że idziesz dalej – w dziwny sposób chcesz, aby twój były wiedział, że jesteś z kimś na randce. Wydasz się mu pewna siebie i silna, co jest bardzo atrakcyjną cechą.
 • Może wzmocnić twoją pewność siebie – randkowanie z innymi ludźmi pomaga ci poczuć się trochę pewniej. Świadomość, że ktoś uważa Cię za atrakcyjną kobietę, jest zawsze świetnym uczuciem. Nie wspominając już o osobie, z którą możesz być na randce, może być niesamowicie zabawna.
 • Pomoże ci to oderwać myśli od byłego (prawdopodobnie) – Kiedy jesteś zajęta, masz mniej czasu na rozpaczanie lub myślenie o swoim byłym. Zamiast być kompletnie nieszczęśliwa i przygnębiona, robisz coś konstruktywnego i czy ośmielę się powiedzieć, że masz trochę zabawy?
 • To wyleczy wszelkie fobie, które mogłaś rozwinąć – kobiety, które nie były w związku przez długi czas, mogą trochę martwić się spotkaniem z kimś nowym. Nie martw się wcale. Po prostu skup się na dobrej zabawie z kimś i nawiązywaniu nowych przyjaźni.

10 ważnych rzeczy, które należy wiedzieć, zanim skontaktujesz się ze swoim ex

Zanim skontaktujesz się ze swoim byłym chłopakiem, musisz przestrzegać pewnych zasad. Te zasady z pewnością dadzą ci najlepszą szansę na odzyskanie go. Spójrzmy:

1. Kontrolowanie rozmowy jest kluczowe, co oznacza, że ​​zawsze powinnaś być tym, który kończy rozmowę pozostawiając niedosyt
2. Zazwyczaj chcesz, aby Twój były myślał tylko o najbardziej pozytywnych doświadczeniach z Twojego związku.
3. Napisz listę cech w których się zakochał. Co sprawiło, że jesteś udaną parą? Polecam zabrać długopis i papier i przeprowadzić burzę mózgów.
4. Musisz także wiedzieć, czego nie lubił w tobie.
5. Musisz znać jego upodobania i antypatie. (nie możesz zacząć mówić o zespole, którego nienawidził i oczekiwać, że pójdzie dobrze.)
6. Nie spodziewaj się, że od razu będzie odpowiadać na Twoje wiadomości, może to chwilę potrwać.
7. Zgodnie z ogólną zasadą im szybciej sprawy się toczą, tym gorzej jest, ZRÓB RZECZY WOLNIEJ .
8. NIE SPAMUJ SWOJEGO EX TEKSTAMI … jeśli nie odpowie na Twoje pierwsze, poczekaj kilka dni i spróbuj ponownie.
9. Nie możesz wyjść na desperatkę.
10. Bądź bardzo cierpliwa. Pamiętaj, że chodzi o wykonywanie małych, ruchów i kroków. 

SMS do byłego faceta

Jak rozkochać w sobie faceta przez smsy? Pierwsze wrażenia są bardzo ważne. Musisz o tym pamiętać. To, jak podchodzisz do tej pierwszego kontaktu z nim. Czemu? Ponieważ, jeśli schrzanisz tę część, możesz pożegnać swojego chłopaka na zawsze. Ale bez presji.

(Krótka uwaga: jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się procesowi wysyłania SMS-ów do byłego chłopaka, zachęcam do zapoznania się z „ Biblią Jakie smsy lubią mężczyźni ”.

Twoim głównym celem w tej sekcji jest po prostu nawiązanie komunikacji. Pamiętaj jednak, że chcesz mieć kontrolę przez cały czas. Oznacza to, że to TY musisz zakończyć rozmowę. Żeby skomplikować sprawę, nie możesz jeszcze wdać się w pełną rozmowę z nim. To po prostu mały krok, którego używasz do testowania wód i określania, gdzie się znajdujesz.

Co napisać facetowi żeby o mnie myślał

  • Ta wiadomość nie dotyczy ponownego rozpalania seksualnych płomieni
  • Nie możesz się złościć ani zdenerwować.
  • Nie możesz niczego oczekiwać (zarządzaj swoimi oczekiwaniami).
  • To nie ma być lekarstwem, który naprawia związek.
  • Nie proś o spotkanie ze swoim byłym.
  • Nie zmuszaj swojego byłego do myślenia.

Jak uwieść faceta przez smsy

  • Musisz być pozytywna
  • Musisz być pewna siebie
  • Ponownie, nie oczekuj niczego.
  • Wiadomości nie mogą być zbyt długie.
  • Powinnaś spróbować stworzyć wiadomość tak interesującą, że twój były chłopak nie będzie mógł na nią nie odpowiedzieć.

Wspominaj dobre czasy ze swoim byłym chłopakiem

W porządku, zakładając, że skutecznie zaczepiłaś smsami swojego byłego chłopaka i otrzymałeś przyzwoitą odpowiedź, możesz przejść do tej sekcji. Przyznam, że będziesz miała tutaj wyraźną przewagę, jeśli miałaś długi związek i zrobiłaś wiele wspaniałych wspomnień. Jeśli twój związek był krótki, ta część zaangażowania twojego byłego może być nieco trudniejsza. Nie oznacza to jednak niczego złego, po prostu oznacza, że ​​będziesz musiała być bardziej kreatywna.

Po pierwsze, to nie jest ta część, w której zamierzasz odzyskać swojego byłego chłopaka. Tak więc wiele z tych samych zasad, o których mówiłem powyżej, ma tutaj zastosowanie.

Najważniejszą rzeczą, jaką próbujesz zrobić z „przypominaniem sobie dobrych czasów”, jest skłonienie go do przemyślenia najbardziej pozytywnych aspektów waszego związku. Oznacza to, że będziesz musiała być tak pozytywny, jak to tylko możliwe.

Pomyśl o tym w ten sposób, jeśli poprawnie wykonasz ten zestaw wiadomości, masz dużą szansę na to, że twój były poczuje te same uczucia, co ty i zacznie pamiętać, jak wspaniałe były wasze wspólne chwile.

Jak wykorzystać zazdrość w stosunku do byłego chłopaka  na swoją korzyść

Ta sekcja będzie kontrowersyjna. . Niektórzy z was mogą się z tym nie zgadzać, ale wszędzie, gdzie badałem, mówili, że wykorzystywanie zazdrości byłego chłopaka na swoją korzyść jest jedną z najpotężniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić.

Po pierwsze, myślę, że ważne jest, aby zrozumieć, jak zazdrość może działać na twoją korzyść. Ponieważ jestem mężczyzną, czuję, że potrafię wyjaśnić swoje uczucia wobec tego konkretnego tematu. Uważam, że zazdrość jest w porządku. Jednak uważam, że nadmierna zazdrość nie jest w porządku.

3 kluczowe zasady dotyczące zazdrości wobec byłego chłopaka

  • Musisz być naprawdę ostrożna, ponieważ jeśli zrobisz to źle, twoje szanse na odzyskanie byłego chłopaka drastycznie spadną.
  • Oceń sytuację i zdecyduj, kiedy nadejdzie właściwy czas.
  • Musisz być dyskretny (jeśli powiesz „Więc byłam z tym naprawdę seksownym facetem zeszłej nocy i powiedział…”, Twoje szanse są prawie wyczerpane).

Jak odzyskać ex

Sztuczki psychologiczne – Przypomnienie

Jedną z małych rzeczy, które zawsze uwielbiam w dobrze układających się związkach, jest to, że nieustannie pomagacie sobie nawzajem w zapamiętywaniu rzeczy. Ta taktyka nie różni się od tej taktyki i na pewno może przynieść ci ogromne punkty, jeśli przypomnisz mu o czymś, o czym zapomniał. Spójrzmy na kilka przykładów.

(Np. Który ogląda ten sam program telewizyjny co Ty)

Sztuczki psychologiczne – okazywanie wsparcia

Ta taktyka może być trochę trudniejsza do wdrożenia, ponieważ czasami może zależeć od sytuacji, w której obecnie znajduje się twój były. Zasadniczo zamierzasz bardzo delikatnie wywołać stresujące wydarzenie i pokazać, że będziesz wspierać bez względu na wszystko, jeśli NIE ZAŁĄCZONE SZNURKI. To musi być całkowicie autentyczne, w przeciwnym razie lepiej nic nie mówić.

(Np. Z rodziną, która właśnie zmarła.)

Sztuczki psychologiczne – Komplementy dla byłego chłopaka

Taktyka 4 jest bardzo podobna do taktyki 3. Z tym wyjątkiem, że tym razem zamiast wślizgnąć się w komplement podczas rozmowy, wślizgniesz się w coś, co zawsze ceniłaś w swoim byłym. 

Jak odzyskać ukochaną osobę po odejściu

 W tej sekcji porozmawiamy jak odzyskać ukochanego po odejściu podejmując ryzyko wszystko albo nic. Chodzi o podejmowanie dużego ryzyka. Mówiąc dokładniej, umówienie się na randkę ze swoim byłym chłopakiem po raz pierwszy od zerwania. Wszyscy eksperci mają inny pogląd na to, jak należy to zrobić. Prawda jest taka, że ​​jeśli grałaś dość blisko planu gry, który ci przedstawiłam, twój były chłopak prawdopodobnie zasugeruje spotkanie sam. 

Plan jest taki, żeby do niego zadzwonić i odzyskać jego miłość

Zadzwonisz do niego z zamiarem wyjścia tylko na małe spotkanie. Kluczem jest nie zagrażać jego decyzji. Twój były chłopak może nie być tak otwarty na spotkanie z tobą w tej chwili. Daj mu trochę czasu

Zobacz też: Jak odzyskać ukochaną osobę

8 wskazówek dotyczących dzwonienia do byłego chłopaka

Rozmowa telefoniczna musi wyglądać na niewinną
Zaplanuj rozmowę telefoniczną, gdy wiesz, że Twój były chłopak będzie miał chwilę na prywatną rozmowę.
Chcesz, aby rozmowa telefoniczna była bardzo przyjemna, pozytywna i krótka.
NIE przywołuj złych wspomnień z przeszłości.
Nie zachowuj się desperacko.
Zarządzaj swoimi oczekiwaniami.
NIGDY NIE DZWON WIĘCEJ NIŻ RAZ DZIENNIE.

Co zrobić, jeśli odmówi

Nie panikuj. Prawdopodobnie powie coś w stylu

„Uch…. Nie wiem.”

W takim razie…

Wystarczy chichotać i nonszalancko powiedzieć „To tylko kawa” lub „No dalej, to tylko lunch”, zazwyczaj „hm, nie wiem” zamieni się w „okej”

Jeśli nadal mówi nie, nie panikuj. Nawet jeśli masz pokusę

Z wdziękiem zaakceptuj jego nie, pożegnaj się i zakończ rozmowę w dobrych stosunkach. Dzięki temu drzwi będą otwarte na przyszłość.

Jak odzyskać byłego chłopaka który ma dziewczynę

To kolejne z tych bardzo popularnych pytań: „Jak mogę odzyskać mojego byłego chłopaka, jeśli ma nową dziewczynę?”

Jeśli znajdziesz się w tej niefortunnej sytuacji, mam dla Ciebie dwa słowa.

Bądź fajna.

Badania wykazały, że 90% relacji odbicia nie działa na dłuższą metę, więc szanse są prawdopodobnie na Twoją korzyść. Nie ma powodu, aby zacząć nękać go lub dziewczynę, z którą się spotyka. W żadnym wypadku nie będziesz się z nim kontaktować. W rzeczywistości NIE Kontaktuj się z nim ani z nią. Im dalej od zerwania, tym bardziej nostalgicznie będzie opowiadać o twoim związku. Oznacza to, że zapomni o złych czasach i będzie pamiętał dobre czasy.

Więc ciesz się, bo to może być błogosławieństwo w nieszczęściu.

Jeśli nadal nie jesteś przekonana, to wszystko, co mogę ci powiedzieć, to to. Taktyki, których nauczysz się na tej stronie, prawdopodobnie sprawią, że będziesz bardziej atrakcyjna niż dziewczyna, z którą się spotyka, więc po prostu…

Bądź fajna.

Zobacz też: Jak odzyskać chłopaka po zdradzie