Powody, dla których powinnaś wrócić do swojego byłego chłopaka

Posiadanie uzasadnionego powodu, aby wrócić do swojego chłopaka, jest bardzo ważne. Właściwie, będę tu odważny i stwierdzę, że jeśli nie masz uzasadnionego powodu do ponownego połączenia, nie mogę ci pomóc. Czemu? Ponieważ bez naprawdę uzasadnionego powodu skazujesz siebie na porażkę. Jasne, być może uda ci się z nim wrócić, korzystając z niektórych taktyk, których tu uczę. Jasne, może to być świetne przez kilka miesięcy, ale prawie zawsze relacje zbudowane z nieuzasadnionych powodów ponownego połączenia się zawiodą. Nie wiem jak ty, ale wolałbym pomóc parze wrócić do siebie, która trwa w porównaniu do takiej, która nie.

Tak więc, chociaż niektórym ta strona może wydawać się nieistotna, wzywam was do przyjęcia przeciwnego poglądu i uświadomienia sobie, że zanim zrobicie jakikolwiek większy krok w celu powrotu do niego, będziecie musieli przeprowadzić poważne poszukiwania duszy i znaleźć jeden uzasadniony powód. za powrót do siebie.

Jak odzyskać EX
Jak odzyskać EX

Krocz ostrożnie

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli przeczytałeś moją strategię odzyskania ex, jestem bardzo nieugięta co do wprowadzenia zasady braku kontaktu, zanim zrobisz jakikolwiek krok w kierunku powrotu do swojego byłego. Ponieważ jednak ta strona koncentruje się tylko na powodach, dla których warto wrócić do byłego, nie mam zamiaru zalecać zasady braku kontaktu. Czemu? Ponieważ każda rzecz, o której mówię od tego momentu, powinna być zrobiona PRZED okresem braku kontaktu. Pomyśl o tym jak o teście wstępnym przed prawdziwym testem. Musisz mieć co najmniej jeden uzasadniony powód, aby wrócić do siebie ze swoim byłym, zanim będziesz mógł przejść dalej. To jest twój cel tutaj.

Zdefiniuj „uzasadnione”

W porządku, zanim zacznę wymieniać powody, musimy zdefiniować, o czym mówię, kiedy mówię „uzasadnione”. Posiadanie dobrego powodu, by wrócić do byłego, nie zawsze jest łatwe do zdefiniowania. Każda sytuacja jest inna i będzie inna. Istnieją jednak pewne wskazówki, na podstawie których można sprawdzić, czy rozumowanie jest właściwe.

Wytyczna 1: Każdy powód wynikający z desperacji lub samotności NIE jest dobrym powodem.

Wytyczna 2: Naprawdę uzasadniony powód ponownego spotkania będzie miał w sobie treść i może zostać szczegółowo wyjaśniony.

Rzućmy okiem na kilka przykładów naprawdę złych powodów, które kobiety powtarzają sobie każdego dnia, chcąc wrócić do swoich byłych chłopaków.

Złe powody powrotu do siebie

  • Umrę bez niego.
  • Całe moje życie kręciło się wokół niego.
  • Nigdy więcej nie znajdę nikogo tak dobrego jak on.
  • Następnym razem będzie inaczej.

Zwróć uwagę, że każdy z tych powodów wcale nie jest powodem. Cóż, myślę, że technicznie są, ale nie tego typu, którego szukamy. Z pewnością nie są to typy, które są wymagane, abyś miał udany związek za drugim razem. Rozważmy, dlaczego te powody są okropne.

Umrę bez niego.

Naprawdę? Nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś, kto z tobą zrywa, może cię fizycznie zabić. To znaczy, przypuszczam, że para, która jest razem od naprawdę długiego czasu, a nagle ktoś umiera, może zabić kogoś z powodu złamania serca, ale daj spokój, to naprawdę rzadki przypadek.

Całe moje życie kręciło się wokół niego.

Gwarantuję ci, że całe twoje życie nie kręci się wokół twojego byłego. To jest desperacja w najlepszym wydaniu. Wymówka „Nie wiem, jak mam żyć bez niego”. Faktem jest, że możesz mieć bardzo szczęśliwe życie, które nie kręci się wokół kogoś innego.

Nigdy więcej nie znajdę nikogo tak dobrego jak on.

Naprawdę nie podoba mi się ten powód przez wiele…. powody haha. Po pierwsze, skąd wiesz, że już nigdy nie znajdziesz kogoś tak dobrego jak on? Po drugie, przyznajesz tutaj, że twój były jest najlepszy, jakiego kiedykolwiek będziesz miał w dziale z chłopakiem. A co jeśli był okropnym chłopakiem? Korzystając z tego powodu, decydujesz się na łatwe wyjście.

Następnym razem będzie inaczej.

Możesz zostać idealną dziewczyną, idealną żoną, idealną (wypełnij puste miejsce), ale musisz pamiętać, że związki to droga dwukierunkowa. Jest was dwóch i nie można być jedyną, która włoży odpowiednią ilość wysiłku.

Dobre powody, by wrócić razem

  • Zerwanie było pochopną decyzją.
  • Byliście szczęśliwi prawie przez cały czas, gdy byliście razem.
  • Oboje chcecie tego samego od wspólnego życia.

Powiedziałbym, że wymienione powyżej powody są doskonałymi powodami powrotu do siebie. Niektórzy z was mogą myśleć, że pewne kwestie są kontrowersyjne, ale nie martwcie się. Przeanalizuję każdy powód i podam, dlaczego uważam te dobre, uzasadnione powody, by wrócić do byłego chłopaka.

Zerwanie było pochopną decyzją.

Czasami pary rozpadają się z impulsywnych powodów. To dobry powód, aby wrócić do siebie, jeśli impulsywna decyzja o zerwaniu wynikła z konkretnego problemu, który nie obejmuje całego związku. Być może próbowałeś nawet rozwiązać ten problem, ale bezskutecznie. W takim przypadku warto spróbować ponownie.

Byliście szczęśliwi prawie przez cały czas, gdy byliście razem.

Nie spodziewam się, że miałeś doskonały związek. Każda prawdziwa para walczyła. Nie jest tajemnicą, że walka jest do niczego. Wyobraźmy sobie przez chwilę, że para, która bardzo dobrze się dogadywała przez cały związek, pokłóciła się i zerwała. Oboje byli naprawdę szczęśliwi w swoim związku, ale po prostu stoczyli wielką walkę, która tymczasowo zmieniła ich status w związku. Należy pamiętać, że żaden związek nie jest doskonały. Każdy ma swoje wzloty i upadki, a jeśli ty lub twój były wyrzuciłeś swój związek przez okno z powodu jednego złego doświadczenia, masz uzasadnione roszczenie, aby chcieć go z powrotem.

Oboje chcecie tego samego od wspólnego życia.

Jeśli chcecie od wspólnego życia tych samych rzeczy, to jest to naprawdę dobra rzecz. Nie pozwól, aby jego złe cechy to przesłaniały. Może warto z nim wrócić!