Kiedy facet zaczyna za tobą tęsknić po zerwaniu? 19 znaków

Zastanawiasz się, czy Twój były tęskni za tobą po zerwaniu?

Zastanawiasz się, jak długo potrwa, zanim zacznie za tobą tęsknić, jeśli jeszcze tego nie zrobił?

Chciałbyś mieć kryształową kulę, żeby zobaczyć, co dzieje się w jego głowie?

Chociaż nie mogę ci dokładnie powiedzieć, o czym myśli, są znaki ostrzegawcze, które dają ci znać, kiedy facet zaczyna za tobą tęsknić po zerwaniu.

W tym artykule przeprowadzę Cię przez 19 znaków, które pomogą Ci określić, czy Twój były tęskni za Tobą, czy nie.

Przejdźmy od razu do nich.

Jeśli chcesz mieć niezawodny plan odzyskania swojego byłego, zapoznaj się Podręcznik 80 sztuczek psychologicznych jak odzyskać EX.

1. Kiedy dasz mu przestrzeń

Po pierwsze – żeby facet za tobą tęsknił po zerwaniu, musisz dać mu trochę przestrzeni .

Pomiędzy wami musi istnieć próżnia przestrzeni, aby rzeczywiście mogła zostać wypełniona jego tęsknotą za tobą. Jeśli nie ma miejsca, nie ma czego przegapić!

Jest to prawie prawdziwe w każdych okolicznościach, ale jest szczególnie prawdziwe, jeśli wyraził potrzebę przestrzeni podczas zerwania. Musisz więc teraz to uszanować.

Nie tylko szanuje jego potrzeby, ale także pokazuje mu, że masz wystarczająco dużo szacunku do samego siebie, że nie czekasz na niego z zapartym tchem.

Nawet jeśli wrócicie do siebie, przestrzeń jest tak ważna dla związku. 

Więc tak, jeśli nie zacząłeś dawać mu poważnej przestrzeni, upewnij się, że zaczniesz to teraz.

2. Kiedy nie komunikujesz się z nim (w tym w mediach społecznościowych)

Jednym z najlepszych sposobów, aby zaczął o tobie myśleć, jest bycie tajemniczym.

Jeśli dajesz mu więcej miejsca, ale nadal często „po prostu się przywitasz” lub „sprawdzisz”, aby zobaczyć, jak się czuje, to nie ma żadnej tajemnicy, ponieważ on wie, co robisz – myśli o nim.

Dzwoniłeś i wysyłałeś mu SMS-y?

Pamiętaj, że musi istnieć próżnia przestrzeni, którą można wypełnić jego tęsknotą i która dotyczy również całej komunikacji w mediach społecznościowych!

Wiem, że dawanie byłym przestrzeni wydaje się trudne i sprzeczne z intuicją, ale pozostawienie ich samych jest jednym z najlepszych sposobów przywrócenia ich do swojego życia.

Trzeba to jednak zrobić w bardzo specyficzny sposób. Nie chcesz po prostu odciąć całej komunikacji. Musisz porozmawiać z podświadomością swojego byłego i sprawić, by wydawało się, że naprawdę nie chcesz z nim teraz rozmawiać.

Wskazówka dla profesjonalistów :

Wyślij ten tekst „Brak komunikacji”.

– „Masz rację. Najlepiej, jeśli teraz nie rozmawiamy, ale w końcu chciałbym zostać przyjaciółmi ”. 

Podoba mi się, ponieważ komunikujesz z nimi, że nie musisz już więcej rozmawiać. Zasadniczo mówisz, że nie potrzebujesz już ich do odgrywania żadnej roli w Twoim życiu.

Dlaczego to jest takie dobre?

Wywołujesz „strach przed stratą” w swoim byłym, który ponownie wywoła ich pociąg do ciebie.

Dowiedziałem się o tym tekście , który pomógł tysiącom mężczyzn i kobiet odzyskać swoich byłych. Nie bez powodu posługuje się pseudonimem „maniak relacji”.

Bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja – lub jak bardzo zawiedliście, odkąd zerwaliście – udzieli ci wielu przydatnych wskazówek, które możesz natychmiast zastosować.

3. Kiedy widzi, jak nabierasz formy

Kiedy poświęcasz czas na poprawę formy, oczywiście pojawiają się efekty fizyczne i bądźmy szczerzy – atrakcyjność fizyczna jest bardzo ważna dla mężczyzn.

Ale jest też wiele innych korzyści, które sprawiają, że jesteś bardziej pożądany dla byłego, kiedy poświęcasz czas na poprawę formy.

Inne korzyści, które wielu mężczyzn uważa za atrakcyjne, to:

  • Niezależność – poświęcenie czasu na zrobienie czegoś na własną rękę pokazuje, że nie czekasz na swojego byłego
  • Zaufanie – ta dodatkowa duma na twoim kroku zostaje zauważona
  • Motywacja – widzenie drugiej osoby zmotywowanej do dbania o siebie jest zawsze inspirujące
  • Sprawność emocjonalna – trening wymaga wewnętrznej siły i pokazuje, że nie jesteś potrzebujący
  • Szacunek dla siebie – mając szacunek dla siebie pokazuje kochasz siebie, zbyt

Jeśli wykorzystujesz ten czas z dala od swojego byłego, aby uzyskać lepszą kondycję fizyczną, to świetny sposób, aby dać mu znać, że nie siedzisz na kanapie i nie jesz litrów lodów, czekając na telefon.

Ale oto haczyk:

Możesz pomyśleć dwa razy o opublikowaniu zdjęć, na których ćwiczysz w mediach społecznościowych.

Badanie opisane w Psychology Today wykazało, że zazwyczaj publikowanie zdjęć z ćwiczeń nie czyni Cię bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej.

Czemu?

Istnieją „badania potwierdzające pogląd, że autopromocja może mieć negatywne skutki; kompromis między okazywaniem pozytywnych cech a byciem postrzeganym jako przechwałka jest bardzo delikatny ”- piszą autorzy opracowania.

Więc ćwicz, aby uzyskać wszystkie korzyści, ale możesz pominąć promowanie tego. Twój były zauważy, czy zwrócisz na to uwagę, czy nie.

4. Kiedy widzi, że próbujesz nowych rzeczy

Wspomniałem powyżej, jak ważne jest tworzenie tajemnic i innym sposobem, aby poczuł się zaintrygowany przez Ciebie – a zatem potencjalnie za tobą tęsknił – jest wypróbowanie nowych rzeczy, których wcześniej nie miałeś.

Czego zawsze chciałeś spróbować, ale czego nie masz? Wspinaczka skałkowa? Lekcje tańca? Spadochroniarstwo?

Teraz jest idealny czas, aby to wypróbować.

Ponadto, jeśli zrobiłeś coś, co zepsuło związek , jest to świetny sposób na pokazanie, że zmieniasz się na lepsze.

I tak, udostępnienie zdjęcia lub filmu, na którym robisz tę nową, niesamowitą rzecz w mediach społecznościowych, nie zaszkodzi. Chociaż już go nie śledzisz, może nadal czaić się na twoich kontach w mediach społecznościowych.

Kiedy widzi, że robisz nowe rzeczy, pomaga to wzbudzić ciekawość w jego umyśle i utrzymać tę tajemnicę i intrygę przy życiu .

5. Kiedy widzi, że nawiązujesz nowe przyjaźnie

Kiedy z kimś zrywamy, naszą naturalną tendencją jest zakładanie, że pozostanie bez zmian. I to, bądźmy szczerzy, super nudne.

Nic nie jest pociągające ani pożądane w tym samym, gdy zrywasz.

Ale kiedy zaczynasz robić nowe rzeczy i poznawać nowych ludzi, to pokazuje twojemu byłemu, że twoje życie będzie toczyć się z nimi lub bez nich. A czasami to wystarczająca pobudka dla byłego, aby zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nie chce, aby twoje życie toczyło się dalej, zmieniło się i przekształciło w coś nowego bez niego.

Kiedy zaczyna widzieć, jak spędzasz czas z ludźmi, których nie zna, automatycznie tworzy to pętlę ciekawości w jego głowie.

Kto to jest? Jak oni się poznali? Jak długo się spotykają?

Jako ludzie mamy naturalne pragnienie pozostania ciekawym, dopóki pętla się nie zamknie.

Poza tym poznawanie nowych ludzi sprawia, że ​​się uśmiechasz, a według badań opublikowanych w czasopiśmie Emotion Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego mężczyźni uważają kobiety, które się uśmiechają, za znacznie bardziej atrakcyjne .

„Uśmiechnięte kobiety są absolutnie bardzo atrakcyjne. To był zdecydowanie najbardziej atrakcyjny wyraz, jaki pokazały kobiety ”- powiedziała w wywiadzie Jessica Tracy, profesor psychologii z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej, która kierowała badaniem.

Poznawaj nowych ludzi, twórz ciekawość i baw się dobrze.

6. Kiedy widzi cię z innym mężczyzną

I nie ma większej pętli ciekawości, która powstaje, gdy twój ex widzi cię z innym mężczyzną .

Kim on jest? Umawiają się na randki czy się spotykają? Co ona w nim lubi? Czy to poważne?

Tak, wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego niż odcień zazdrości, który wywołuje uczucie tęsknoty za byłym.

Jedno badanie, które dotyczyło zachowań małp w okresie godowym, sugeruje, że zazdrość rozwinęła się jako funkcja mózgu promująca więzi społeczne i monogamiczne relacje.

Zaobserwowano, że samce małp uczestniczyły w „pilnowaniu partnera”, kiedy fizycznie powstrzymywały inne samce małp przed rozmową z partnerką i odczuwały fizyczny niepokój, gdy były oddzielone od partnera.

Badanie sugeruje, że w zazdrości zachodzą pewne procesy biologiczne i ewolucyjne.

Tak więc zazdrość to potężna rzecz; Użyj go na swoją korzyść. Ale używaj go mądrze.

Jeśli masz ochotę na przygodę, wypróbuj ten tekst „Zazdrość”.

– „Myślę, że to był wspaniały pomysł, że zdecydowaliśmy się zacząć spotykać się z innymi ludźmi. Po prostu chcę być teraz przyjaciółmi! ” 

Mówiąc to, mówisz swojemu byłemu, że tak naprawdę spotykasz się teraz z innymi ludźmi… co z kolei sprawi, że będą zazdrośni.

To coś dobrego.

Komunikujesz swojemu byłemu, że tak naprawdę jesteś poszukiwany przez innych. Wszystkich nas pociągają ludzie poszukiwani przez innych. Mówiąc, że już się spotykasz, prawie mówisz, że „to twoja strata!”

Po wysłaniu tego tekstu znowu zaczną do Ciebie pociągać z powodu „lęku przed stratą”, o którym wspomniałem wcześniej.

7. Kiedy widzi, jak flirtujesz z innym mężczyzną

Podobnie, gdy twój były widzi, jak flirtujesz z innym mężczyzną , wtedy zazdrość może przerodzić się w nadbieg.

Ale tutaj jest sprawa zazdrości – sprawianie, że twój ex czuje się zazdrosny, a to, że chce z tobą wrócić, to nie to samo.

April Eldemire, licencjonowana terapeutka małżeńska i rodzinna, pisze na blogu The Gottman Institute, że „Zazdrość w związku może bardziej dotyczyć twoich własnych słabości niż działań twojego partnera. Na przykład możesz być skłonny do zazdrości, jeśli miałeś bolesne doświadczenia w przeszłości ”.

Jeśli chce wrócić do siebie tylko dlatego, że jest zazdrosny, nie jest to zdrowe miejsce na powrót do związku.Najlepszym miejscem na powrót do siebie jest miejsce, w którym miał czas na zastanowienie się i uświadomienie sobie, że jego życie jest lepsze, gdy jesteś w nim.

Tak więc, niech poczuje się trochę zazdrosny, kiedy zobaczy, że flirtujesz z innym mężczyzną, ale nie myśl, że to naprawi związek.

8. Kiedy jesteś dla niego zbyt zajęty

Jednym z najłatwiejszych sposobów, aby sprawić, by facet za tobą tęsknił, jest sprawienie, by poczuł, że już idziesz do przodu, wypełniając swoje życie nowymi rzeczami, które go nie obejmują.

Kiedy pyta, czy chcesz się spotkać, i naprawdę wydaje ci się, że trudno będzie znaleźć czas, aby go wcisnąć, wtedy widzi, jak wyciskany jest z twojego życia.

Wie, że albo będzie musiał włożyć trochę wysiłku, aby być częścią twojego życia, albo będzie patrzył, jak drzwi się zamykają, by móc być jego częścią.

9. Kiedy pyta: „czy nadal możemy pozostać przyjaciółmi?”

Jeśli twój były mówi, że nadal chce się z tobą spotkać (i to jest bardzo ważne – faktycznie podąża za tobą i prosi cię, żebyś spędził wolny czas), prawdopodobnie nadal chce cię w swoim życiu w jakimś charakterze.

Może być zbyt przerażony, by od razu powiedzieć ci, co czuje, więc „Czy nadal możemy być przyjaciółmi?” to bardzo bezpieczny i łatwy sposób na zdobycie tego, czego chce, bez ryzyka wystawienia się na działanie.

10. Kiedy widzi, że opiekujesz się innymi

Inną atrakcyjną rzeczą dla wielu mężczyzn jest to, że zależy ci na innych ludziach. Pokazuje im, że masz wielkie serce i widzisz szerszy obraz poza własnym życiem i zrywasz.

Nowe badania nad altruistycznym zachowaniem i atrakcyjnością ujawniły pewne dowody genetyczne, że altruizm mógł ewoluować z biegiem czasu, ponieważ był jedną z cech, których nasi przodkowie pożądali u partnera i partnera.

„Ekspansja ludzkiego mózgu znacznie podniosłaby koszty wychowania dzieci, więc dla naszych przodków ważne byłoby, aby wybierali partnerów zarówno chętnych, jak i mogących być dobrymi, długoterminowymi rodzicami. Przejawy altruizmu mogły równie dobrze dostarczyć dokładnych wskazówek na ten temat, a tym samym doprowadziły do ​​związku między ludzkim altruizmem a doborem płciowym ”- mówi Tim Phillips, psychiatra z University of Nottingham i Institute of Psychiatry.

Czy rozważałeś wolontariat w lokalnej organizacji? Czy zbliża się duże wydarzenie charytatywne, w którym możesz pomóc?

To świetny czas, aby wyjść i spróbować nowych rzeczy, które pomogą mu przypomnieć mu o Twojej kochającej i hojnej stronie.

11. Kiedy on nadal cię chroni

Czy Twój były nadal chce Cię chronić? Nie tylko przed fizyczną krzywdą, ale czy zapewnia ochronę, gdy pojawia się jakakolwiek negatywna sytuacja?

To, że nie jesteście już razem, nie oznacza, że ​​jego instynkty obronne znikną.

Mężczyźni z natury chronią kobiety, na których im zależy. Badanie opublikowane w czasopiśmie Physiology & Behavior pokazuje, że testosteron mężczyzny sprawia, że ​​czują się chronieni przed jej bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem.

Jeśli nadal chcesz, abyś był bezpieczny i chroniony, jest to czysty znak, że tęskni za tobą i chce cię z powrotem.

Jest tak naprawdę fascynująca nowa koncepcja w psychologii relacji, która w tej chwili jest bardzo popularna. Dochodzi do sedna tego, dlaczego mężczyźni tęsknią za swoimi byłymi i chcą ożywić związek.

Nazywa się to instynktem bohatera.

Zgodnie z tą teorią mężczyźni czerpią sens i satysfakcję z życia, stając na czele ukochanej kobiety. Jest to głęboko zakorzenione w biologii mężczyzn.

Innymi słowy, chce być twoim bohaterem.

Wiem, że to może zabrzmieć trochę głupio. W dzisiejszych czasach kobiety nie potrzebują kogoś, kto je uratuje. Nie potrzebują „bohatera” w swoim życiu.

I nie mogłem się bardziej zgodzić.

Ale oto ironiczna prawda. Mężczyźni nadal muszą być bohaterami. Ponieważ jest wbudowane w nasze DNA, aby szukać relacji, które pozwalają nam poczuć się obrońcami.

Niektóre pomysły zmieniają życie. A jeśli chodzi o ożywienie życia z byłym i nawiązanie z nim głębokiej i pełnej pasji relacji, to jest jeden z nich.

12. Kiedy czuje się słabo emocjonalnie

Czy otrzymujesz telefony z łupami późno w nocy? Czy przeżywa stresujący okres w pracy lub szkole?

Mężczyźni mogą zacząć za tobą tęsknić, gdy nie czują się dobrze ze sobą.

I kto może go winić? Wszyscy byliśmy tam, gdzie czujemy się przygnębieni i próbujemy ponownie połączyć się z byłym, aby poczuć się lepiej, czuć się bardziej atrakcyjnymi, bardziej pożądanymi i beztroskimi.

Ponowne połączenie z niestabilnym miejscem, w którym próbuje zaspokoić emocjonalną potrzebę, jest bardzo trudnym, jeśli nie niemożliwym, sposobem na zbudowanie zdrowego związku posuwającego się naprzód.

Warto więc zadać sobie pytanie – czy naprawdę tęsknisz za swoim byłym lub jak bycie w związku wpłynęło na to, że się do ciebie czujesz?

13. Kiedy wysyła SMS-y i dzwoni do Ciebie stale

Czy on pisze i dzwoni do ciebie w środku dnia tylko z tego powodu? Czy to on sprawdza „tylko po to, żeby zobaczyć, jak się masz?”

To dość wyraźny znak, że przynajmniej myśli o tobie, jeśli nie, to bardzo za tobą tęskni.

Kiedy facet konsekwentnie się do ciebie zwraca i w środku dnia (tj. Nie ma absolutnie żadnej szansy, że ma szum piwa), aby się przywitać, jest bardzo prawdopodobne, że naprawdę za tobą tęskni.

Czy wysłał ci SMS-a w twoje urodziny? Urodzinowy tekst jest również martwym prezentem, za którym tęskni.

14. Kiedy orbituje cię w mediach społecznościowych

Czy reaguje na wszystkie Twoje filmy, historie i zdjęcia? Czy wydaje się, że kręci się w tle twojego życia – tam, ale tak naprawdę nie?

Jeśli twój były nadal regularnie się z tobą kontaktuje w mediach społecznościowych, może to oznaczać, że nadal próbuje się komunikować, mimo że oficjalnie zerwałeś.

Chociaż może cię okrążać, nie oznacza to, że powinieneś automatycznie robić to samo. (Pamiętaj, że chcesz rządzić lub eliminować swoją komunikację z nim teraz, jak omówiliśmy powyżej).

Psychoterapeutka i specjalistka ds. Relacji z Nowego Jorku, wyjaśnia: „Kiedy nadal lubisz czyjeś rzeczy, pozostajesz przywiązany . Wysyłasz wiadomość, że wciąż widzisz życie drugiej osoby ”.

I znowu, teraz chcesz stworzyć przestrzeń między wami, aby mógł za tobą tęsknić.

15. Kiedy pyta o ciebie znajomych

Innym pośrednim znakiem, który wskazuje, że może za tobą tęsknić, jest to, że pyta znajomych, jak się masz. Im więcej pytań, tym większe prawdopodobieństwo, że za tobą tęskni.

Podobnie jak w przypadku kontaktów towarzyskich, nie ma to większego znaczenia, chyba że twój ex coś z tym zrobi.

Może po prostu próbuje wyczuć twoich przyjaciół, aby ocenić, czy nadal jesteś zainteresowany. Jeśli odpowiedzą w stylu „Powinieneś do niej zadzwonić”, może to być po prostu zielone światło, którego szuka.

16. Kiedy spotyka się w twoich ulubionych miejscach

Czy Twój były ciągle „przypadkowo” wpada na Ciebie na siłowni, w ulubionej kawiarni lub w nocy? Jeśli tak, może to nie być przypadek.

Zaufaj mi, jeśli facet chce cię uniknąć, w 100% wie, jak to zrobić.

Więc jeśli regularnie go spotykasz i wydaje się szczęśliwy, że cię widzi za każdym razem, możesz założyć się, że przynajmniej nie próbuje cię aktywnie unikać.

17. Kiedy widzi, jak się rozwijasz i zmieniasz

Niezależnie od powodu zerwania, dzieje się tak dlatego, że coś w Twoim związku nie działało .

Jednym z najlepszych sposobów, aby skłonić byłego, by chciał z tobą wrócić, jest pokazanie mu, że urosłeś i zmieniłeś się, więc problemy, które wcześniej były problemem, już nie istnieją.

To nie jest coś, co możesz mu po prostu powiedzieć (tj. „Zmieniłem się. Czy możemy teraz wrócić do siebie?”).

To jest coś, co musi widzieć na przestrzeni czasu oraz poprzez twoje działania i zachowanie.

Kiedy zaczyna widzieć zmianę i zmianę w tobie, wtedy może na nowo rozpalić jego tęsknotę za tobą i pragnienie bycia z tobą.

18. Kiedy mówi ci, że tęskni za tobą

Jeśli twój były mówi ci, że za tobą tęskni , to na pewno tęskni za tobą. Wyraźnie.

Ale o to chodzi – to od Ciebie zależy, czy naprawdę tęskni za tobą, ponieważ kocha, szanuje i podziwia cię jako osobę, czy też po prostu czuje się przygnębiony i ma nadzieję, że sprawisz, że poczuje się lepiej.

Jeśli jest to pierwszy, to ten rodzaj zaginięcia może pomóc ożywić nowy i ulepszony związek.

Ale jeśli to druga, to prawdopodobnie tylko kwestia czasu, zanim znów stanie się nieszczęśliwy – czy to z sobą, czy z tobą – a to nie jest coś, co twoja obecność w jego życiu nigdy nie naprawi.

Musisz więc zdecydować, czy naprawdę tęskni za tobą jako osobą, czy po prostu tęskni za tym, jak sprawiasz, że czuje się o sobie. To dwie bardzo różne rzeczy.

19. Kiedy widzi, że żyjesz jak najlepiej

Jeśli chcesz, aby Twój były za tobą tęsknił , żadna z rzeczy wymienionych powyżej nie będzie magiczną kulą, która sprawi, że będzie za tobą tęsknił.

Ponieważ ostatecznie sprowadza się to do tego, że widzi, że jesteś najlepszą wersją siebie – tą, w której początkowo się zakochał – i to jest kombinacja wielu rzeczy wymienionych powyżej.

Dbanie o siebie. Próbuję nowych rzeczy. Spotykanie nowych ludzi. Troska o innych ludzi. Dorastanie jako osoba. To są rzeczy, które przypomną mu o wszystkich powodach, dla których się w tobie zakochał.

Jeśli zobaczy, że aktywnie jesteś najlepszą wersją ciebie, której brakowało, gdy oboje byliście razem, to właśnie to sprawi, że zacznie się zastanawiać, czy powinniście wrócić do siebie.

Skoncentruj się więc na robieniu wszystkich rzeczy, które pomogą Ci żyć jak najlepiej, ponieważ ostatecznie sprawi, że będzie za tobą tęsknił najbardziej, a co najważniejsze, wprowadzi cię we właściwy stan umysłu, aby zdecydować, czy naprawdę chcesz wrócić do związku .

Najważniejsze pytanie

Miejmy nadzieję, że do tej pory masz już jasne pojęcie, czy Twój były wykazuje oznaki, że naprawdę tęskni za tobą po rozstaniu.

I to świetnie, jeśli tak.

Ale jest jedno kluczowe pytanie, które należy sobie zadać, które jest ważniejsze od wszystkiego powyżej, a jest to:

Czy naprawdę chcesz z nim wrócić?

Jeśli jesteś całkowicie, całkowicie i całkowicie szczery wobec siebie, czy chcesz wrócić do niego, ponieważ dzielisz te same cele życiowe i aspiracje co para, czy też chcesz wrócić do niego, ponieważ cię stworzył? czuć się kochanym?

Poczucie miłości i uznania jest bardzo ważną częścią zdrowego związku, ale równie ważne dla powodzenia związku jest to, że podzielasz podobną wizję swojej przyszłości.

Jeśli twoje wizje się nie zgadzają, to nawet jeśli wrócisz do siebie, prawdopodobnie znajdziesz się z powrotem w tej sytuacji za kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat.

Więc tak, uczucie kochania jest ważne, ale nie może to być jedyny powód, by wrócić do siebie albo dla ciebie, albo dla niego.

Upewnij się, że niezależnie od tego, co zdecydujesz, podejmujesz – jak zawsze – najlepszą dla siebie decyzję.