Jak odzyskać faceta

Jak odzyskać faceta którego kochasz? Zadajesz sobie pytanie Twój były facet nadal Cię kocha? Nie jest to pytaniem na które nie ma odpowiedzi. istnieje szereg znaków przez które możesz rozpoznać, czy tlą się w nim jakiekolwiek uczucia do Ciebie.

Ta strona przyjrzy się dogłębnie każdemu konkretnemu znakowi i da ci pomysł, jak postępować, jeśli zdecydujesz, że chcesz odzyskać swojego byłego chłopaka. Zaczynasz się zastanawiać, czy być może twój były nie skończył z tobą uczuciowej relacji… Niezależnie od tego, czy to ty zakończyłaś związek, czy on, specjalne znaki mogą Ci pokazać, że jego uczucia do ciebie nie zniknęły. Może nadal jesteś zakochana w swoim byłym i szukasz oznak, że twój były nadal cię kocha… .

 Chodzi o to, że skoro mamy do czynienia z mężczyzną, to może być trochę…. nieobliczalny. Tak więc mogą wystąpić rzadkie przypadki, w których Twój były może wykazywać wiele poniższych znaków, a mimo to nadal może nie być tobą zainteresowany. Nie martw się jednak, wszystko, co jest na tej stronie, zostało dokładnie zbadane i jest kompilacją wielu najlepszych porad i odkryć ekspertów od relacji. Chociaż nie mogę nic zagwarantować, Zerwania są trudne do zniesienia, zwłaszcza gdy nadal są w to zaangażowane uczucia! 

obrazek czy on nadal mnie kocha
czy on nadal mnie kocha

Nauczenie się rozpoznawania oznak, że Twój były nadal darzy Cię uczuciem, pomoże Ci uzyskać jasny obraz sytuacji. Gdy już wiesz, z czym masz do czynienia, będziesz mógł zaprojektować odpowiedni plan działania, więc zaczynajmy!

Zanim przejdziemy do szczegółów, jak ustalić, czy Twój były nadal Cię kocha są dwie rzeczy, które musisz zrobić. Pierwsza jest stosunkowo prosta, druga… nie tak bardzo.

  1. Poświęć trochę czasu i dowiedz się, czy masz uzasadniony powód, by chcieć z powrotem swojego byłego chłopaka. Z reguły pary, które wracają do siebie po rozstaniu, mają zazwyczaj naprawdę dobre powody, by to zrobić. Aha, i myślę, że ważne jest, aby wspomnieć, że pary, które pomyślnie łączą się z uzasadnionych powodów, trwają dłużej! Wciąż zdezorientowany? Nie bądź, tak naprawdę napisałem ogromny post, który definiuje, jaki jest dobry powód, a nawet podam tutaj kilka przykładów .
  2. Po drugie, musisz przyjąć zasadę braku kontaktu. Eksperci są zgodni co do tego, że aby znaleźć się na dobrej pozycji do odzyskania swojego byłego chłopaka, musisz odciąć się od nich na co najmniej miesiąc. Nie popełnij tego błędu, będzie to jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłeś. Będziesz mieć ciągłą pokusę, aby do nich zadzwonić, wysłać e-mail lub wysłać SMS-a. Cokolwiek się stanie, upewnij się, że NIE ROBISZ TEGO.

(Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowej pomocy dotyczącej tych dwóch rzeczy, możesz ją znaleźć tutaj ).

Założę się, że zastanawiasz się, co to wszystko ma wspólnego z ustaleniem, czy twój były chłopak nadal za tobą tęskni, zapewniam cię, że to naprawdę ważne.

Oznaki, że twój były chłopak nadal cię kocha i chce wrócić

Ok, bez względu na to, kto z kim zerwał, jak złe było to zerwanie lub jak bardzo myślisz, że cię nienawidzi, mogę cię zapewnić jedno… on myśli o tobie. Czy wiesz, że 81% ludzi nadal za dużo myśli o swoich byłych? Co gorsza, prawie 90% użytkowników Facebooka wciąż szuka swojego byłego. Więc myślę, że można bezpiecznie założyć, że jesteś bardziej skupiony na swoich byłych, niż myślisz. Prawdziwe pytanie brzmi: czy myśli o tobie pozytywne czy negatywne? Przynajmniej nad tym się zastanawiasz. Oczywiście chcesz, aby Twój były myślał bardzo pozytywnie o tobie, ponieważ znacznie ułatwi to odzyskanie go. Biorąc to pod uwagę, nawet jeśli twój były myśli, że jesteś antychrystem, możesz zrobić pewne rzeczy, aby zmienić jego zdanie. Oprócz,

W tym miejscu pojawia się zasada braku kontaktu. Mogę prawie zagwarantować, że Twój były nie będzie miał żadnych pozytywnych myśli miłosnych o Tobie kilka dni po Twoim zerwaniu (zwłaszcza jeśli TY z nim zerwałeś). Wdrażając zasadę braku kontaktu, robisz dwie rzeczy.

  1. Po pierwsze, dajesz mu czas na uspokojenie się i zrozumienie siebie.
  2. Po drugie, będzie się zastanawiał, dlaczego nie próbowałeś do niego zadzwonić ani wysłać SMS-a, aby sprawdzić (tak jak myśli, że powinieneś to zrobić)

Co prowadzi nas do naszego pierwszego znaku…

Znak nr 1- Brak zerwanego kontaktu z byłym chłopakiem

jednym ze znaków jest to że Od czasu do czasu kontaktuje się z Tobą: chociaż fakt, że Twój były życzył Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, może nie być pewnym znakiem, że nadal Cię kocha, jeśli skontaktują się z Tobą podczas każdych wakacji lub specjalnej okazji, możesz bezpiecznie powiedz, że wciąż o tobie myślą. Utrzymywanie kontaktu z bliskimi Ci osobami: Jednym z najczęstszych subtelnych znaków, które Twój były facet nadal coś czuje do Ciebie, jest pozostawanie w kontakcie z Twoimi najbliższymi, nawet po rozstaniu. Bonus jest wtedy, gdy pytają o ciebie i chcą wiedzieć, jak się masz i co zamierzasz!

Chociaż powinieneś unikać swojego byłego zarówno fizycznie, jak i psychicznie przez 30 dni, są pewne przypadki, w których jest to niemożliwe. Jeśli zauważysz, że twój chłopak ciągle pojawia się w miejscach, które często odwiedzasz, jest to wyraźny znak, że nadal darzy cię uczuciami. Teraz czuję, że ważne jest, aby wspomnieć, że czasami może to być po prostu zbieg okoliczności, że znajdują się w tym samym miejscu, w którym jesteś. Powiedziałbym jednak, że jeśli zauważysz, że są „w pobliżu” co najmniej trzy razy, to jest to określony wzorzec.

Znak 2 – Czy reagujesz?

Jak wiecie, cholernie mocno naciskam na zasadę brak kontaktu Jednak nie jestem naiwny. Wiem, jak działają relacje i wiem, że większość czytających to kobiet nie wytrzyma 30 dni. Tak więc, jeśli złamiesz jeden z najlepszych sposobów, aby określić, czy nadal ma do ciebie te głębokie uczucia, obserwuj, jak reaguje, gdy cię widzi. To może być trochę trudne do ustalenia, ale podam Ci kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

  • Czy jego twarz się rozjaśnia?
  • Czy podstępnie patrzy na ciebie, kiedy myśli, że nie patrzysz?
  • Jeśli mówi naprawdę szybko, to również dobry znak.
  • Patrzenie w oczy przez długi czas to również dobry znak.

Znak 3 – Czy wzbudzasz w nim jakiekolwiek emocje?

Zasadniczo przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść; to obojętność . Jeśli ex zachowuje się, próbując wzbudzić w tobie zazdrość, jest agresywny i próbuje wywołać w tobie reakcję, oznacza to, że czuje do ciebie coś bardzo silnego. Chociaż może to być złość, fakt, że doświadczają tak silnych emocji, oznacza, że ​​wywołujesz w nich intensywne uczucia. Jeśli chcesz, zawsze możesz zmienić to w coś pozytywnego, rozpoczynając proces powrotu do siebie .

Znak 4 – Dotykanie

Mogę stracić za to kilka punktów, ale jednym z moich ulubionych filmów do obejrzenia jest Hitch (w którym Will Smith w zasadzie gra doktora miłości). Na początku filmu jest scena, w której wskazuje, że jeden ze znaków Kobieta pokaże, czy jest zainteresowana facetem, wzrusza. Cóż, to samo można odnieść do mężczyzn. Jeśli widzisz swojego byłego i utrzymuje on jakiś rodzaj fizycznego kontaktu, jak dotykanie twojej ręki, ręki, kolana, nogi, to naprawdę dobry znak.

Co zrobić, gdy się zorientujesz, że nadal cię kocha

Więc pokazał kilka znaków powyżej, co? Cóż, teraz musisz podjąć decyzję. Chcesz spróbować go odzyskać, czy chcesz iść dalej? Ponieważ jest to witryna przeznaczona specjalnie dla kobiet, które chcą odzyskać swoich byłych chłopaków, mogę powiedzieć, że na tej stronie jest tyle DARMOWYCH informacji, że zostaniesz zdmuchnięty. Jednak nie wszystkie informacje dadzą ci 100% wszystkiego, czego potrzebujesz. Z tego powodu gorąco polecam wypróbowanie

Jak odzyskać EX FACETA. To naprawdę prawdziwa metoda „krok po kroku”, aby odzyskać serce swojego byłego chłopaka. Poza tym mam nadzieję, że spodoba ci się ta strona i znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Oczywiście miłość jest cudowna , ale to nie wystarczy, musisz mieć plan i popracować nad tym. Nie chcę, żebyś wrócił na stronę za 6 miesięcy, ponieważ pomyślałeś, że tylko dlatego, że twój były facet nadal cię kocha, nie musisz podejmować żadnych mężnych wysiłków! Nawet jeśli zerwałeś, to nie bez powodu i zwykle nie jest to konsekwencja jednej walki. Musisz wziąć rzeczy w swoje ręce i naprawdę starać się ewoluować… więc ruszaj w drogę i zacznij zmieniać bieg akcji!

Kiedy zobaczysz oznaki, że nadal cię kocha i czujesz, że możesz być szczęśliwy będąc znowu razem, musisz podjąć kilka bardzo konkretnych kroków. Ponieważ każda sytuacja jest zupełnie inna, najlepiej jest skontaktować się z nami w celu indywidualnej sesji coachingowej, aby opracować idealny plan działania.

Jak odzyskać faceta po rozstaniu ? jest całkowicie możliwy, ale ważne jest, abyś zdał sobie sprawę, że to nie jest spacer po parku. Będzie to wymagało ogromnej ilości cierpliwości, samokontroli, introspekcji i samodoskonalenia, a będziesz musiał opanować sztukę nie pozwalania emocjom wyciągnąć z siebie tego, co najlepsze.

Jeśli wrócicie do siebie, musicie odnieść sukces w tworzeniu zupełnie nowej relacji, ponieważ stary nie działał. Oznacza to, że musisz dokładnie określić, co poszło nie tak i zaprojektować rozwiązania, które możesz wdrażać na co dzień. Musisz budować na solidnych podstawach i unikać powrotu do złych nawyków.