Jak odzyskać chłopaka po zdradzie

Stało się, zdradziłaś swojego chłopaka a teraz chciałabyś żeby do Ciebie wrócił. Niestety zdrady zdarzają się bardzo często, do tego czasy w jakich żyjemy nie sprzyjają wyzbyciu się wszelakich pokus. Zapewne już po fakcie, uświadomiłaś sobie, że był to błąd, a teraz zastanawiasz się czy jest szansa na to aby go naprawić. Nie martw się tym za wiele, możliwe że znajdziemy rozwiązanie dla tej sytuacji.Zdrada partnera, którego się kocha, niestety może czasami przydarzyć się każdemu z nas.

Zanim odnajdziemy jakieś rozwiązanie przeanalizujmy najpierw powody dla których ludzie zdradzają.Możliwe że już doskonale zdajesz sobie sprawę z tego dlaczego go zdradziłaś, ale dla niektórych osób nie jest to zawsze tak jednoznaczne, nie potrafią zrozumieć przyczyn swojego postępowania. A to jest jeden z najważniejszych kroków aby sobie z tym poradzić. Sprawdźmy na początek różnice jakie są pomiędzy mężczyznami a kobietami:

Mężczyźni – Niestety u panów dominuje popęd seksualny i to jest główną przyczyną ich niewierności. Dla mężczyzn seks oraz uczucia to dwie zupełnie różne sprawy, niekoniecznie się ze sobą łączące Zazwyczaj zdrady do których dopuszczają się panowie stanowią informację o tym że w ich związku nie dzieje się dobrze na podłożu intymnym, czegoś im tu mocno brakuje i to jest głównym czynnikiem ich niewierności.

Kobiety – większość kobiet będzie zdradzać, ponieważ ich potrzeby emocjonalne nie są zaspokajane. Na przykład, jeśli kobieta czuje się niedoceniona lub nie dostaje tego, czego potrzebuje, będzie szukać tego w innym miejscu u innej osoby. Zazwyczaj słyszysz kobietę mówiącą „Zostałem zignorowana”, „Byłam samotna” lub „Nie miałem z kim porozmawiać”, gdy zostanie zapytany o powód zdrady swojego partnera.

Pamiętaj jednak, że żadna zdrada nie jest zupełnie bezpodstawna. Jeżeli jej się dopuściłaś, nie tylko ty jesteś temu winna. Jesteś człowiekiem, istotą emocjonalną, masz swoje potrzeby, które muszą być w jakimś stopniu zaspokajane. Jeżeli prosiłaś raz drugi trzeci swojego partnera o to, aby okazywał Ci więcej uczuć, zainteresowania a on całkowicie zbagatelizował ten temat, nie wiń się za bardzo za to co się stało. To wina was obojga.

Monogamia

Nie potępiaj się za to że zdradziłaś swojego partnera. Bez wątpienia go skrzywdziłeś…. prawdopodobnie bardzo mocno, ale złe samopoczucie z powodu sytuacji nie będzie zbyt wydajne w odzyskaniu jego zaufania.  Monogamia jest zupełnie nienaturalna dla nas jako ludzi. Jeśli ogołocisz człowieka ze wszystkiego, pozostaną ci dwie cechy.

  1. Zdolność do przetrwania
  2. Zdolność do replikacji

W naszym artykule skupimy się na tej drugiej opcji. Jak powiedziałem, monogamia jest całkowicie nienaturalna. To człowiek sam wymyślił sobie życie w związku tylko z jednym partnerem, nasza natura jest jednak innego zdania. Tak więc nie wiń się za to że jesteś człowiekiem i czasami rządzą tobą nasze naturalne popędy. Zamiast tego skup swoją energię gdzie indziej, na przykład na tym jak odzyskać swojego byłego. A  jak odzyskać męża lub chłopaka po zdradzie , oprócz kilku technik zawartych w tym artykule polecamy Ci wyjątkowy poradnik w wersji Pro Jak odzyskać EX partnera

Jak odzyskać faceta po zdradzie poradnik

W tej sekcji podam Wam pierwszą akcję! na odzyskanie mężczyzny po zdradzie! Najwyraźniej zdradziłaś swojego chłopaka z jakiegoś powodu. Chcę, żebyś wyjął kartkę papieru i spisał powód. Może po prostu nie podobał ci się sposób, w jaki cię traktował, może to był jeden z powodów, o których wspomniałem w powyższych sekcjach. W każdym razie musisz być ze sobą całkowicie szczera.

Jak odzyskać faceta po zdradzie poradnik

1. Znajdź przyczynę zdrady

Po spisaniu powodów chcę, żebyś sporządziła listę wszystkich cech, które NIE podobały Ci się w swoim byłym chłopaku. Dlaczego każę ci to robić? Ponieważ czasami ludzie mają tendencję do zapominania o złych chwilach w związku i pamiętają tylko te najlepsze. Poza tym, jeśli zdradziłeś tę osobę, ponieważ nie dawał ci tego, czego potrzebujesz emocjonalnie lub fizycznie, i może lepiej będzie, jeśli spróbujesz przejść dalej. Oczywiście, jeśli stworzysz swoją listę i nadal chcesz go z powrotem, to też mogę Ci w tym pomóc.

2. Nie działaj pochopnie i bez planu aby go odzyskać

Nie zamierzam cię okłamywać, jeśli zdradziłeś swojego byłego, a on z tobą zerwał, to odzyskanie go nie będzie łatwe. W rzeczywistości być może będziesz musiał zwrócić się o pomoc do mojego systemu PRO .

Spodziewaj się, że napotkasz opór podczas próby odzyskania jego zaufania. Mówię ci to tylko dlatego, że chcę, żebyś był przygotowany i chcę się upewnić, że jesteś na to gotowy.

Po pierwsze, jeśli chcesz mieć szansę na odzyskanie go, będziesz musiał na chwilę się odsunąć. Co mam przez to na myśli? Proste, nie dzwoń, nie wysyłaj SMS-ów, nie wysyłaj e-maili ani nie widuj go osobiście przez co najmniej 30 dni. Wiem, że wydaje się to trochę trudne, ale szczerze mówiąc, większość ekspertów zaleca 90-dniowy brak okresów kontaktowych. Twoją pierwszą reakcją, zwłaszcza po tym, jak dowiedziałeś się, że zrobiłeś źle swojemu ex, jest ciągłe dzwonienie, aby jak najszybciej spróbować rozwiązać problem. To ostatnia rzecz, którą chcesz zrobić, ponieważ najprawdopodobniej twój chłopak będzie na ciebie bardzo zły, co z kolei sprawi, że również będziesz wściekły, a gdy emocje zaczną rosnąć, logika się skończy.

Na tej stronie zalecałem 30-dniową zasadę braku kontaktu, ale ponieważ jesteś w interesującej sytuacji, polecam Ci ją z innego powodu niż wszystkim innym. Zwykle mówię kobietom, aby „zamroziły” swojego byłego na trzydzieści dni dla własnego osobistego uzdrowienia (i żeby były trochę zaniepokojone tym, dlaczego do nich nie zadzwonisz). Jednak w tym przypadku zalecam to dla dodatkowy powód, uzdrowienie twoich byłych.

Czy kiedykolwiek zostałeś oszukany? Jeśli nie, to zaufaj mi, gdy powie, że to naprawdę boli. Czujesz się zdradzony, niewystarczająco dobry i nieistotny od razu. Jeśli myślisz „ale faceci są twardzi, leczą się szybciej”, taka logika nie zawsze jest prawdziwa. Jeśli dziewczyna zdradza swojego chłopaka, zrani go to tak samo, jak zraniłoby dziewczynę, gdyby się dowiedziała, że ​​została zdradzona. Tak więc, wdrażając 30-dniową regułę braku kontaktu, osiągniesz trzy rzeczy.

  1. Dasz swojemu byłemu trochę czasu na wyzdrowienie.
  2. Dasz sobie trochę czasu na przemyślenie, czy naprawdę chcesz go z powrotem (i czasu na uzdrowienie).
  3. Sprawisz, że twój były będzie trochę zdenerwowany, dlaczego nie dzwonisz.

2. Nie przepraszaj go za to co zrobiłaś

Kiedy w końcu nadejdzie czas, aby skontaktować się z byłą drugą połówką, co dokładnie masz powiedzieć? Jak się z nimi kontaktujesz? Z rozmową telefoniczną, wiadomością na Facebooku, SMS-em? W tej sekcji omówimy wszystkie te kwestie i powiem ci dokładnie, co musisz zrobić, aby wejść na ścieżkę odkupienia!

Po pierwsze, NIE PRZEPRASZAMY. Nie tylko jest to okropny sposób na rozpoczęcie, ale przeprosiny już nic nie znaczą. Jeśli naprawdę chcesz w głębi serca odzyskać swojego byłego, będziesz musiał mu pokazać, dlaczego przepraszasz za czyny. Tak naprawdę w tym przypadku czyny mówią głośniej niż słowa. Oczywiście będziesz musiał używać słów, kiedy do nich docierasz i bardzo polecam to zrobić za pomocą wiadomości tekstowej.

Wysyłanie SMS-ów jest preferowaną metodą komunikacji w tym przypadku z wielu powodów.

  1. Po pierwsze, nie można się zdenerwować i podnieść głosu za pomocą wiadomości tekstowej.
  2. Po drugie, wysyłanie SMS-ów jest dla ludzi rzeczą bardzo prywatną. To najlepszy sposób, aby porozmawiać z kimś sam na sam.
  3. Po trzecie i najważniejsze, daje to czas na zastanowienie się przed wysłaniem każdej wiadomości tekstowej.

Nie polecam dzwonić do Twojej byłej, bo wydaje mi się, że to za wcześnie. Musisz zasłużyć na prawo dzwonienia do swojego byłego chłopaka i możesz to zrobić, powoli używając wiadomości tekstowych, aby dojść do punktu, w którym czułby się komfortowo, przyjmując Twój telefon. Pomyśl, jak byś się czuł, gdy ktoś, kogo kochasz, zdradził cię, zadzwonił do ciebie niespodziewanie i rzucił „hej, chcesz wyjść?” Wiem, to by mnie przeraziło. Polecam sprawdzić stronę o tym, co powiedzieć podczas wysyłania SMS-ów, aby uzyskać więcej informacji.

3. Wykorzystaj Sposoby na odzyskanie zaufania

Masz przewagę, ponieważ jestem facetem, mogę ci dokładnie powiedzieć, co chciałbym zobaczyć od dziewczyny, abym nawet rozważał odebranie jej, gdyby mnie zdradziła. Teraz muszę przyznać, że jest to oparte na osobistych preferencjach, więc to, co chciałbym zobaczyć od dziewczyny, która mnie skrzywdziła, może być inne niż to, co chciałby zobaczyć twój facet, ale lubię myśleć, że mam całkiem dobre pojęcie o „ przeciętny ”facet.

4.Daj mu czas i przestszeń

Niezależnie od tego, z której strony byś się z tym spotkał, mężczyźni są bardzo wizualnymi istotami. Jestem równie dobrym facetem jak ja, ale nadal doceniam wygląd pięknej kobiety. (Teraz jej osobowość może być okropna i całkowicie mnie odstraszyć, ale to już inna historia). Gdybym wpadł na byłą, a ona wyglądałaby okropnie (przybrała na wadze, okropnie się ubierała itp.) Pomyślałbym: „Dzięki Bogu, nie jestem już z nią ”. Jeśli jednak napotkam byłą, która wygląda lepiej niż kiedykolwiek, zanim zacznę myśleć „mój Boże, wygląda niesamowicie”. Choć mogła mnie skrzywdzić, zawsze będę o tym pamiętać. Wiem, że jest zupełnie płytko, ale obiecuję, że większość facetów będzie miała takie myśli.

Jak odzyskać zaufanie chłopaka po zdradzie

Spodziewaj się, że ktoś, kto wcześniej został oszukany, będzie miał wiele problemów z zaufaniem. Będziesz musiał zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby zapewnić ich, że jesteś godny zaufania, a najlepszym sposobem na to są twoje działania. To będzie trochę kontrowersyjne, ale ktokolwiek go zdradził, będzie musiał prawdopodobnie odciąć się od swojego życia, to jest poziom zaangażowania, który będziesz musiał okazać swojemu byłemu. Spodziewaj się tarcia za każdym razem, gdy wychodzisz z innymi facetami (nawet jeśli jesteś w grupie). KOMUNIKUJ, że za każdym razem, gdy wychodzisz dla zabawy z innym facetem, to tylko jako przyjaciele. NIE zaskakuj swojego byłego (lub wkrótce nowego chłopaka 😉). Upewnij się, że uprzedziłeś go z wyprzedzeniem, zanim wyjdziesz z innym facetem. Wiem, że to poważny ból

Zdradziłaś więc zerwał z Tobą co zrobić

Ta sekcja zawiera więcej porad dla Ciebie, nie spiesz się. Zwykle ludzie, którzy idą zbyt szybko, popełniają poważne błędy, z których nie mogą sobie poradzić. Jak zapewne zdałeś sobie sprawę, to powolna wspinaczka na górę, aby odzyskać swojego męża czy chłopaka. Każdy krok wymaga dokładnego przemyślenia i nie ma żadnych gwarancji. Jednak wolniejsze, bardziej taktyczne kobiety są zazwyczaj tymi, które dostają się na szczyt. Sprawdź też jak go odzyskać z powrotem. Wszelkie metody a jest ich w naszym zbiorze ąż 80 są dostępne w poniższym poradniku: