Jak go odzyskać 12 szybkich kroków

Koniec związku jest trudny. Dwie osoby, które tak wiele dzieliły razem, muszą teraz rozstać się i wymyślić, jak poradzić sobie bez drugiej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie urodziłeś się z tą osobą na biodrze, co oznacza, że ​​możesz wrócić do życia bez niej.

Czasami jednak nie chcesz. Czasami związek jest trudny i wymaga pracy, ale warto go ratować.

Jeśli podjął decyzję i ruszył dalej, może być trudno zobaczyć, jak możesz go odzyskać, ale zaufaj nam, to się dzieje cały czas.

Pary rozpadają się i wracają do siebie każdego dnia. To po prostu wymaga pracy.

Jeśli chcesz wykonać tę pracę, możesz odzyskać swój związek, silniejszy niż kiedykolwiek, i być razem szczęśliwi, gdzie kiedyś nie było szczęścia.

1. Czas to twój przyjaciel

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po zerwaniu z nim, jest zerwanie z nim więzi .

Brzmi to ekstremalnie, ale prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz, aby myślał o tobie, musisz upewnić się, że ma do ciebie ograniczony dostęp.

Blokowanie go w mediach społecznościowych, ignorowanie jego rozmów telefonicznych i unikanie miejsc, w których wiesz, że odwiedza, to sposoby na to, by regularnie myślał o tobie, nawet jeśli cię nie widzi.

Chociaż możesz być skłonny zacząć żyć swoim najlepszym życiem online, aby mógł cię widzieć i myśleć o tobie, prawda jest taka, że ​​nieobecność sprawia, że ​​serce rośnie, więc jeśli nie może uzyskać do ciebie dostępu, będzie szukał dla Was.

Zanim wskoczysz w coś nowego lub nawet spróbujesz go odzyskać, pamiętaj, aby poświęcić trochę czasu na rozpacz i nadanie sensu sytuacji .

Zdecyduj, czego chcesz. Łatwo jest dać się wciągnąć w dramat rozstania, ale nie musisz teraz podejmować żadnych decyzji.

Daj sobie czas na to, co robi najlepiej: leczy wszystkie rany. Aby go odzyskać, musisz być uzdrowiony po zerwaniu i gotowy do rozpoczęcia nowego kierunku tej relacji.

Jeśli spodziewasz się, że po prostu zaczniesz od miejsca, w którym przerwałeś, będziesz rozczarowany. Czas zmienia ludzi.

A prawda jest taka, że ​​nie ma żadnych reguł określających, ile czasu zajmie ci odzyskanie go . Musisz się wyleczyć, zanim zaczniesz go przywracać.

2. Przejmij kontrolę nad sytuacją

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest bardzo jasne, czego od niego potrzebujesz, i trzymaj to pod ręką, gdy wróci do ciebie.

Nie chcesz wyglądać na zdesperowanego, kiedy w końcu odbierzesz telefon, więc musisz opanować swoje myśli i uczucia.

Upewnij się, że go nie widzisz, zanim będziesz mógł kontrolować swoje wybuchy płaczu lub szlochu.

I w porządku jest płakać i szlochać, ale nie przed nim, kiedy próbujesz przekonać go, by zobaczył błąd jego postępowania.

Najlepiej pozwolić mu myśleć, że nic z tego nie przeszkadza. Doprowadzi go to do szaleństwa.

3. Nie błagaj

W czasie, który bierzesz dla siebie, upewnij się, że go nie szukasz i nie błagasz, aby wrócił. Brzmi głupio, ale ludzie to robią.

Nie bądź tak potrzebujący, że bez niego nic nie możesz zrobić . To mogła być jedna z przyczyn, dla których odszedł.

Dając sobie (i jemu) trochę miejsca, nie rzucasz się na niego. Jest to po prostu złe dla wszystkich i będziesz później żałować, jeśli tylko wróci, ponieważ nie przestaniesz go o to prosić.

Nie w ten sposób uświadamiasz mu, że musi wrócić, a tego właśnie chcesz. Nie musisz o nic prosić. Sam podejdzie do tego pomysłu.

4. Nie zawracaj mu głowy

Jak sprawić, by sam doszedł do tego pomysłu? Nie przejmuj się nim.

Odetnij mu kontakt z Tobą w mediach społecznościowych, e-mailach, SMS-ach i nie odbieraj jego telefonów. Brzmi ekstremalnie i tak jest

Potrzebujesz, aby był zmuszony do myślenia o Tobie bez spotkania się z Tobą i bez kontaktu z Tobą. To najlepszy sposób myślenia.

Oznacza to, że zastanawia się nad tobą i chce wiedzieć, co się z tobą dzieje.

Jeśli cię nie widzi, będzie chciał, zwłaszcza jeśli miał w głowie, że masz zamiar za nim zapukać.

5. Wyślij mu SMS-a

Okej, już ci powiedziałem, żebyś dał mu miejsce i miał z nim ograniczony kontakt.

Jednak przychodzi czas, kiedy możesz znowu zacząć z nim rozmawiać. Najlepszym sposobem na to jest użycie tekstu.

W rzeczywistości jednym z najłatwiejszych sposobów na odzyskanie byłego chłopaka jest po prostu wysyłanie mu odpowiednich wiadomości tekstowych.

Tak, całkowicie możliwe jest skuteczne „wysłanie wiadomości zwrotnej do byłego”. Nawet jeśli myślałeś, że niemożliwe jest kiedykolwiek rozpalić z nim jakikolwiek romans.

Istnieją dosłownie dziesiątki wiadomości tekstowych, które możesz wysłać swojemu facetowi, a które zmusią go do dalszego wysyłania SMS-ów. I ostatecznie poprowadź was z powrotem razem.

Ale musisz mieć plan ataku i wysyłać te wiadomości dokładnie wtedy, gdy najprawdopodobniej potraktuje je poważnie. Tylko wtedy wzbudzasz w nim „lęk przed stratą”.

Wskazówka dla profesjonalistów:

Wypróbuj ten tekst „Zazdrość”.

– „Myślę, że to był wspaniały pomysł, że zdecydowaliśmy się zacząć spotykać się z innymi ludźmi. Po prostu chcę teraz być przyjaciółmi! ” –

Mówiąc to, mówisz mu, że faktycznie spotykasz się teraz z innymi ludźmi… co z kolei sprawi, że będzie zazdrosny .

To coś dobrego.

Przekazujesz mu, że tak naprawdę jesteś poszukiwany przez innych facetów. Mężczyznom pociągają kobiety, które są poszukiwane przez innych facetów. Mówiąc, że już się spotykasz, prawie mówisz, że „to twoja strata, panie!”

Po wysłaniu tego tekstu znowu zacznie do ciebie pociągać i wyzwoli ten „strach przed stratą”.

Dowiedziałem się o tym tekście , który pomógł tysiącom kobiet odzyskać byłego. Nie bez powodu posługuje się pseudonimem „maniak relacji”.

Bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja – lub jak bardzo zawiedliście, odkąd zerwaliście – udzieli ci wielu przydatnych wskazówek, które możesz natychmiast zastosować.

6. Nie zachowuj się desperacko

Jeśli zdarzy ci się spotkać go, gdy żyjesz jak najlepiej, nie udawaj, że ci zależy. Nie zachowuj się desperacko.

Nie zadawaj mu pytań i pisz krótko. Przywitaj się, nie wdawaj się w piosenkę o tym, jak zerwałeś, i idź dalej.

Następnie wyjdź stamtąd jak najszybciej. Nie musi cię widzieć, zwłaszcza gdy niespodziewanie go spotkasz.

Spraw, by chciał więcej. Jeśli jest z przyjaciółmi, porozmawiaj z nimi. Nie podawaj mu pory dnia. Kiedy wróci, dostanie mnóstwo czasu.

7. Wsuń się z powrotem

Po chwili, kiedy poczujesz się na tyle silny, by poradzić sobie w jego obecności i zdecydujesz, że faktycznie chcesz go z powrotem, zacznij powoli.

Nie ma potrzeby wracać do tego, co kiedyś było, głównie dlatego, że już nigdy nie będzie. Ten związek minął.

Nie tylko kontynuujesz swój związek, zaczynasz nowy. Jesteście teraz różnymi ludźmi i musicie na nowo nauczyć się być razem.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz go z powrotem, poproś go, aby wyszedł na drinka lub kolację. Nie każ mu tak po prostu wrócić.

W takich sytuacjach pomocne może być profesjonalne doradztwo, jeśli masz między sobą wiele nierozwiązanych problemów lub jeśli chodzi o zaufanie.

8. Pracuj nad sobą

Trzymając go na dystans i opanowując swoje emocje, uważaj na siebie i wymyślaj kolejne ruchy.

Może to chwilę potrwać, więc nie ma potrzeby, aby cały ten czas poszedł na marnowanie się nad facetem.

Wyjdź i baw się, spędź czas z przyjaciółmi, posprzątaj mieszkanie, wybierz się w podróż, kup sobie coś fajnego.

Rób rzeczy, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Wróć do projektów, które odkładałeś. Rzuć się w wir pracy.

Cokolwiek robisz, nie siedź i użalaj się nad sobą. To nie podnieci faceta .

Nawet jeśli zrujnowałeś związek, zachowanie się tak, jakbyś tego nie zrobił, pomoże ci szybciej przejść do następnej fazy i pokonać ból serca.

9. Dowiedz się, czego chce od związku

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie go jest refleksja. Co poszło dobrze w twoim związku, a co najważniejsze, co poszło nie tak?

Nie możesz powtórzyć żadnych błędów z przeszłości.

Uważam, że kobiety powinny poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad tym, co naprawdę napędza mężczyzn w związkach.

Ponieważ mężczyźni postrzegają świat inaczej niż ty i są motywowani różnymi rzeczami, jeśli chodzi o miłość.

Mężczyźni mają wbudowane pragnienie czegoś „większego”, co wykracza poza miłość czy seks. To dlatego mężczyźni, którzy pozornie mają „idealną dziewczynę”, wciąż są nieszczęśliwi i ciągle szukają czegoś innego – lub, co najgorsze, kogoś innego.

Mówiąc najprościej, mężczyźni mają biologiczny popęd, by czuć się potrzebni , czuć się ważni i dbać o kobietę, na której mu zależy.

Psycholog związku James Bauer nazywa to instynktem bohatera. Stworzył doskonały darmowy film wyjaśniający koncepcję.

Możesz obejrzeć wideo tutaj .

Jak twierdzi James, męskie pragnienia nie są skomplikowane, po prostu źle rozumiane. Instynkty są potężnymi siłami napędowymi ludzkiego zachowania, a dotyczy to zwłaszcza tego, jak mężczyźni podchodzą do swoich relacji.

Tak więc, gdy instynkt bohatera nie zostanie wyzwolony, jest mało prawdopodobne, aby mężczyźni byli zadowoleni w związku. Powstrzymuje się, ponieważ bycie w związku jest dla niego poważną inwestycją. I nie „zainwestuje” w ciebie w pełni, jeśli nie dasz mu poczucia sensu i celu i nie sprawisz, że poczuje się niezbędny.

Jak wyzwalasz w nim ten instynkt? Jak nadasz mu poczucie sensu i celu?

Nie musisz udawać nikogo, kim nie jesteś, ani odgrywać „damę w opałach”. Nie musisz w żaden sposób osłabiać swojej siły ani niezależności, ani w żaden sposób, ani w formie.

W autentyczny sposób musisz po prostu pokazać swojemu mężczyźnie, czego potrzebujesz i pozwolić mu podnieść się, aby to spełnić.

W swoim filmie James Bauer przedstawia kilka rzeczy, które możesz zrobić. Ujawnia zwroty, teksty i małe prośby, których możesz użyć teraz, aby poczuł się dla ciebie bardziej niezbędny.

Oto ponownie łącze do filmu .

Uruchamiając ten bardzo naturalny męski instynkt, nie tylko wzmocnisz jego pewność siebie, ale także pomożesz wynieść swój związek na wyższy poziom.

10. Zróbcie razem plan na przyszłość

Jeśli wróci, nie pozwól, by sprawy się potoczyły. Celem zerwania jest wstrząśnięcie sprawami i uświadomienie sobie, że chcesz więcej.

Więc bądźcie bardziej dla siebie. Porozmawiaj o tym, jak wygląda ta nowa wersja twojego związku. Nie osiedlaj się. To ważne dla was obojga.

Nie wracajcie do siebie, bo martwicie się, że nie ma tam nikogo innego dla was.

Jeśli chcesz, aby ten związek zadziałał, musisz wspólnie zaplanować przyszłość i oboje musicie zainwestować w to, aby to zadziałało.

Dla niektórych nie jest to łatwe i nawet jeśli wróci na początku, może to nie potrwać.

Zastanów się, jak poważnie traktujesz ten związek i jaką pracę oboje jesteście gotowi zainwestować.

Jeśli wygląda na to, że oboje chcecie tego samego, zrób to. Jeśli nie, przynajmniej będziesz wiedział, że możesz przejść dalej bez żalu.

11. Zaznacz wszystkie pola

Pracując nad sobą i swoim życiem, będziesz miał wiele okazji, aby odebrać telefon i zadzwonić do niego, ale zanim to zrobisz i zanim odbierzesz jego telefony, jest jeszcze kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać aby skutecznie zmusić go do powrotu.

Upewnij się, że nie rozmawiałeś z nim przez cały miesiąc.

Upewnij się, że byłeś na co najmniej jednej randce – nawet jeśli tak naprawdę nie jest to coś, co chcesz robić, zrób to mimo wszystko.

Upewnij się, że włożyłeś energię w poprawę siebie i wymyślenie własnego życia bez niego.

Upewnij się, że wierzysz, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli on nie wróci. Upewnij się, że dobrze się czujesz .

Kiedy możesz powiedzieć, że zrobiłeś wszystkie te rzeczy, możesz zacząć odbierać jego telefony lub odpowiadać na jego wiadomości tekstowe.

W tym czasie będziesz tak daleko od niego, że możesz nawet nie chcieć do siebie wracać. Co prowadzi nas do następnego punktu.

12. Zdecyduj, czy chcesz go z powrotem

Możesz pomyśleć, że trzyma wszystkie karty, ale prawda jest taka, że ​​to ty decydujesz, co wydarzy się w twoim życiu. Nie musisz czekać, aż ten gość wykona ruch.

Jeśli chcesz go z powrotem, idź po niego. Jeśli nie, opuść go delikatnie, kiedy wróci.

Po kilku tygodniach przerwy i braku kontaktu będzie miał dużo do omówienia, ale nie musisz o tym słyszeć.

Ty decydujesz. Jeśli chcesz go z powrotem, świetnie, idźcie razem do przodu i żyjcie długo i szczęśliwie. Jeśli nie jesteś teraz pewien, poświęć trochę czasu na podjęcie decyzji.

On nie może decydować za ciebie. Możesz cieszyć się tym nowym wolnym stylem życia bardziej, niż myślałeś.

Mam pytanie do ciebie…

Czy naprawdę chcesz wrócić do swojego byłego?

Jeśli odpowiedziałeś „tak”, potrzebujesz planu ataku, aby go odzyskać.

Zapomnij o przeciwnikach, którzy ostrzegają cię, abyś nigdy nie wracał do swojego byłego. Albo ci, którzy mówią, że jedyną opcją jest kontynuowanie życia. Jeśli nadal kochasz swojego byłego, powrót do niego może być najlepszym rozwiązaniem.

Prosta prawda jest taka, że ​​powrót do byłego może zadziałać.

Po zerwaniu musisz zrobić 3 rzeczy:

  1. Najpierw zastanów się, dlaczego zerwałeś
  2. Stań się lepszą wersją siebie, abyś nie skończył ponownie w zerwanym związku
  3. Sformułuj plan ataku, aby go odzyskać.

Nakłonienie byłego, by powiedział: „Popełniłem ogromny błąd”

Ex Factor nie jest dla każdego.

W rzeczywistości jest to dla bardzo konkretnej osoby: kobiety, która doświadczyła zerwania i słusznie uważa, że ​​zerwanie było błędem.

Jest to książka, która szczegółowo opisuje serię psychologicznych, flirtujących i (niektórzy powiedzieliby) podstępnych kroków, które kobieta może podjąć, aby odzyskać swojego byłego.

Ex Factor ma jeden cel: pomóc Ci odzyskać byłego.

Jeśli zerwałeś z tobą i chcesz podjąć konkretne kroki, aby twój były pomyślał „hej, ta osoba jest naprawdę niesamowita, a ja popełniłem błąd”, to jest to książka dla ciebie.

To jest sedno tego programu: skłonienie byłego do powiedzenia „Popełniłem ogromny błąd”.

Jeśli chodzi o liczby 1 i 2, będziesz musiał samodzielnie dokonać autorefleksji.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Program jest z pewnością najbardziej wszechstronnym i skutecznym przewodnikiem po odzyskaniu byłego partnera, jaki znajdziesz w Internecie.

Jako certyfikowany doradca ds. Relacji z wieloletnim doświadczeniem w pracy z parami przy naprawianiu zerwanych relacji wie, o czym mówi. Oferuje dziesiątki wyjątkowych pomysłów, których nigdzie indziej nie czytałem.

Twierdzi, że ponad 90% wszystkich związków można uratować i chociaż może to brzmieć nieracjonalnie wysoko, wydaje mi się, że jest na pieniądzach.

Byłem w kontakcie ze zbyt wieloma czytelnikami Hack Spirit, którzy szczęśliwie wracają do swojego byłego, by być sceptykiem.

.