20 znaków które pokazują, że twój ex chce wrócić (i co dalej)

Myślisz, że twój były nadal darzy cię uczuciem i chce, żebyś wróciła, ale odczytanie ich sygnałów może być trudne.

Wrzuć do tego mieszankę własnych emocji, a trudność tylko się zwiększy.

Może chcesz ich z powrotem, więc interpretujesz każdy ich ruch jako znak, że nadal cię kochają. Albo jesteś w chmurze rozpaczy i zranienia po zerwaniu i nie możesz nadać sensu ich słowom lub czynom.

Czasami widzenie rzeczy z neutralnego punktu widzenia może pomóc ci określić, jak naprawdę czuje się twój były, nawet jeśli starają się jak najlepiej ukryć swoje prawdziwe intencje.

Tak więc, niezależnie od tego, czy zerwałeś niedawno, czy jakiś czas temu, istnieją subtelne (i bardziej oczywiste) sygnały, że twój były nie zapomniał o Tobie i nadal chce cię w swoim życiu.

Jeśli chcesz mieć niezawodny plan odzyskania swojego byłego, zapoznaj się Podręcznik 80 sztuczek psychologicznych jak odzyskać EX.

W tym artykule przyjrzę się 20 oznakom wskazującym na to, że chcą coś naprawić, i tym, jakie masz możliwości.

20 znaków, że chce do Ciebie wrócić

1) Pozostają w kontakcie

Czy Twój były nadal wysyła Ci wiadomości codziennie? Czy dzwonią przypadkowo tylko po to, żeby zobaczyć, jak się masz? Jeśli tak, może to oznaczać, że tęsknią za tobą.

Generalnie po przerwie warto mieć trochę miejsca. Ale jeśli wydaje się, że Twój były jest w kontakcie z tobą codziennie, nie podejmował żadnych prób ruszenia dalej (i prawdopodobnie nie chce).

2) Są zazdrośni

Zazdrość jest ogromnym wskaźnikiem, że twój były nadal darzy cię uczuciem. Bez względu na to, jak bardzo starają się to maskować, ich frustracja i zranienie związane z umawianiem się z innymi ludźmi będzie widoczne.

Zazdrość pojawia się, gdy boimy się utraty kogoś, kogo kochamy. To naturalna reakcja i nawet jeśli ty i twój były już skończycie, jeśli nadal żywicie do ciebie uczucia, nadal będą zazdrośni na myśl o tobie z kimś innym.

Jeśli masz ochotę na przygodę, wypróbuj ten tekst „Zazdrość”

– „Myślę, że to był wspaniały pomysł, że zdecydowaliśmy się zacząć spotykać się z innymi ludźmi. Po prostu chcę teraz być przyjaciółmi! ” –

Zazdrość to potężna rzecz; Użyj go na swoją korzyść. Ale używaj go mądrze.

Dając swojemu byłemu ten tekst, komunikujesz swojemu byłemu, że tak naprawdę jesteś poszukiwany przez innych. Wszystkich nas pociągają ludzie poszukiwani przez innych. Mówiąc, że znowu się spotykasz, prawie mówisz, że „to twoja strata!”

Po wysłaniu tego tekstu znów zaczną do Ciebie pociągać z powodu „lęku przed stratą”.

3) Otwierają się na temat swoich uczuć

Jest to jeden z bardziej oczywistych znaków, ale jeśli twój były zaczyna się przed tobą otwierać i chce omówić swoje uczucia, oczywiście nadal zależy mu na swoich słabościach i ufają ci.

Oprócz dzielenia się swoimi emocjami, prawdopodobnie będą zainteresowani informacjami o tobie i twoich uczuciach, zwłaszcza jeśli tęsknią za powrotem z tobą.

4) Chcą wiedzieć o Twoim życiu randkowym

Czy twój były zawsze pojawia się, gdy zaczynasz spotykać się z kimś nowym? Czy ciągle sprawdzają, czy nadal jesteś singlem, czy nie?

Gdyby naprawdę ruszyli dalej, twoje randki nie byłyby ich zmartwieniem. Fakt, że są nim tak zainteresowani, wynika z tego, że chcą wiedzieć, jakie są ich szanse i jak wygląda konkurencja.

Mogą też kręcić się w pobliżu, aby być ramieniem, na którym można płakać, gdy coś zawodzi w twoim nowym związku. To tylko kolejny sposób, aby utrzymać się z nimi emocjonalnie.

5) Chcą, abyś wiedział o ich życiu randkowym

Odwrotnie do ostatniego punktu, mogą również chcieć, abyś poznał ich biznes randkowy. Zwykle ma to na celu sprowokowanie zazdrosnej reakcji z Twojej strony lub udawanie, że poszli dalej (w nadziei, że zaczniesz za nimi tęsknić).

Charakterystycznym znakiem, że twój były robi to tylko po to, by wywołać u ciebie reakcję, jest to, że od razu nawiązuje związek z odbiciem i wszędzie obnosi się ze swoim nowym związkiem.

Ktoś, kto poszedł dalej i jest zadowolony bez ciebie, nie czułby potrzeby robienia tego tak szybko po zakończeniu związku.

Jeśli twój były to robi, zwłaszcza jeśli miałeś bardzo głęboki i znaczący związek, wiedz, że jest to spowodowane bólem i tęsknotą za tobą. Są w punkcie, w którym zrobią wszystko, aby zwrócić Twoją uwagę, nawet jeśli oznacza to randkowanie z innymi ludźmi.

6) Nadal cię chronią

Czy twój były robi to dla ciebie? Chroni cię? Wciąż pomagasz ci, kiedy tylko mogą?

W takim razie to niezbyt subtelny znak, że chcą z tobą wrócić.

W psychologii relacji pojawia się nowa teoria, która w tej chwili generuje dużo szumu. I trafia do sedna tego, jak zachowują się mężczyźni, gdy chcą ożywić związek.

Nazywa się to instynktem bohatera.

Mówiąc najprościej, facet chce czuć się obrońcą, dostawcą i niezbędnym dla kobiety, na której mu zależy. I że szanuje go za to.

Innymi słowy, chce poczuć się jak bohater. Nie bohaterem akcji jak Thor, ale bohaterem dla niej.

Można argumentować, że kobieta będzie wykazywać te same cechy, gdy będzie chciała wrócić do swojego byłego chłopaka, ale instynkt bohatera odnosi się szczególnie do mężczyzn.

Czemu?

Instynkt bohatera jest instynktowną potrzebą, którą mężczyźni muszą stawić czoła kobiecie w swoim życiu. Jest to głęboko zakorzenione w biologii mężczyzn.

Chociaż kobiety mogą nie potrzebować bohatera, mężczyzna musi nim być. A jeśli chcesz do niego wrócić i za drugim razem stworzyć silniejszy i trwalszy związek, musisz mu na to pozwolić.

Jak wyzwalasz w nim ten instynkt?

Chodzi o to, aby poczuł się jak bohater w autentyczny sposób. Są też rzeczy, które możesz powiedzieć, wiadomości, które możesz wysłać, prośby, które możesz wysłać, aby wyzwolić jego instynkt bohatera.

7) Często wspominają z tobą „stare dobre czasy”

Wszyscy wspominamy szczęśliwsze chwile naszych poprzednich związków, ale większość z nich robi to sama, a nie ze swoim byłym.

Przywołując te wszystkie słodkie, przepełnione miłością wspomnienia, twój ex próbuje ci przypomnieć, jak dobrze byliście razem. Tęsknią za tymi czasami i chcą, abyś Ty też za nimi tęsknił.

8) Śledzą Twoje media społecznościowe

Żyjemy w dobie technologii, a śledzenie tego, co robi były były, nigdy nie było łatwiejsze. Jeśli nie chcą Cię z powrotem, Twoje media społecznościowe i życie nie miałyby dla nich większego znaczenia.

Ale jeśli podążają za tobą na każdej platformie mediów społecznościowych, nawet po zerwaniu, może to oznaczać, że nie są gotowi, aby przejść dalej i chcą, aby twoje życie było splecione.

9) Chcą porozmawiać o rozstaniu

Mówienie o rozstaniu jest normalne – wiele osób chce jakiejś formy zamknięcia. Ale ta rozmowa zwykle ma miejsce, gdy obie osoby mają trochę miejsca i są gotowe do omówienia, co poszło nie tak.

Kluczem do tego, aby wiedzieć, czy chcą cię z powrotem, czy nie, jest to, jak często chcą rozmawiać o rozstaniu. Jeśli dzieje się to dość regularnie, może to oznaczać, że nie mogą zaakceptować, że rzeczy się skończyły i chcą rozwiązać wszelkie problemy, które doprowadziły cię do rozstania.

10) Próbują wzbudzić zazdrość

Jeśli Twój były stara się wzbudzić w Tobie zazdrość, możesz być pewien, że nadal darzy Cię uczuciem. Większość ludzi chce po prostu kontynuować swoje życie po rozstaniu, ale jeśli on lub ona jest nieugięta w wzbudzaniu zazdrości, wyraźnie sprawdzają, czy nadal czujesz do nich uczucia, czy nie w zamian.

11) Znajdują przypadkowe powody do rozmowy

Czy uważasz, że Twój były kontaktuje się, aby dowiedzieć się najbardziej przypadkowych rzeczy? Nawiązanie kontaktu, jeśli masz ważne powody (takie jak wspólna opieka nad dziećmi lub niedokończone wspólne sprawy finansowe) jest w porządku, ale czasami były, który chce cię z powrotem, znajduje jakąkolwiek wymówkę, aby z tobą porozmawiać.

Albo tęsknią za Twoją firmą, albo chcą, żebyś za nimi tęsknił. Tak czy inaczej, znajdą najbardziej przyziemne powody, by wysłać SMS-a lub zadzwonić. Pytają o ciebie wspólnych znajomych

12) Nie będą odbierać swoich rzeczy z twojego miejsca

Większość ludzi nie może się doczekać, kiedy odzyskają swoje rzeczy od byłego, zwłaszcza jeśli chcą kontynuować życie i przenieść związek w przeszłość.

Ale jeśli twój były ciągle zwleka z odebraniem swoich rzeczy lub zostawia więcej rzeczy, których post się rozpada, może to oznaczać, że nie jest gotowy na całkowity koniec.

Pozostawienie ich czegoś w domu oznacza, że ​​ciągle o nich przypominasz i mają powód, by tu wracać lub spotykać się z tobą.

13) Biorą na siebie winy

Ludzie są bardziej skłonni wziąć na siebie winę za zerwanie, jeśli żałują, że związek dobiegł końca. Daje im to możliwość „poprawienia” swoich błędów i pokazania, że ​​„dojrzeli” i zasługują na kolejną szansę.

Czy po prostu mówią to, co chcesz usłyszeć? A może naprawdę rozważyli i uznali swoją rolę w rozstaniu? Tylko ty będziesz wiedział, ale fakt, że biorą na siebie odpowiedzialność (naprawdę lub nie) pokazuje, że chcą być z tobą w dobrych stosunkach.

14) Nie mogą pomóc, ale cię dotykają

Może się to zdarzyć wyłącznie z przyzwyczajenia, ale jest bardziej prawdopodobne, że jeśli nie mogą oderwać od ciebie rąk, nadal czują do ciebie pociąg (i uczucia).

Może szczotkują twoje ramię, gdy siedzisz obok siebie, lub wycierają pasmo włosów z twarzy, gdy mówisz. Wiele można powiedzieć bez użycia słów , więc będziesz musiał zaufać swojemu osądowi, czy dotykają cię z uczuciem, czy po prostu z przyzwyczajenia.

15) Dzwonią do ciebie, kiedy są pijani

Jak mówi stare powiedzenie „pijane serce mówi trzeźwym umysłem”. Alkohol obniża nasze zahamowania i często może prowadzić nas do podejmowania decyzji, których nie odważylibyśmy się podjąć na trzeźwo.

Klasyczny pijany SMS lub telefon może być dużą wskazówką, że twój były nadal myśli o Tobie, nawet gdy dobrze się bawią.

I to ma sens. Jeśli za kimś tęsknisz, wolisz raczej iść do domu do niego niż sam do domu. Dorzuć kilka drinków do równania i nagle zadzwoń do swojego byłego, który wydaje się fantastycznym pomysłem (chociaż mogą tak nie myśleć następnego ranka).

16) Nadal utrzymują kontakt z przyjaciółmi i rodziną

Przyjaciele i rodzina mogą wiele oddać, mając najlepsze intencje. Jeśli Twój były nadal pozostaje w kontakcie z bliskimi, może to oznaczać, że chcą na bieżąco śledzić Twoje życie.

Może się również zdarzyć, że będą chcieli wykorzystać Twoją rodzinę i przyjaciół jako sposób na uzyskanie informacji o nich z powrotem. Lub zwiększyć szanse, że wpadniemy na Ciebie „nieoczekiwanie” (wszyscy widzieliśmy te filmy).

Wkrótce dowiesz się, kiedy Twoi znajomi zaczną wspominać, że pytają o Ciebie.

17) Chcą być przyjaciółmi

Bycie przyjaciółmi po zerwaniu może być zrobione, ale dużo czasu i uzdrowienie duszy musi nastąpić wcześniej. I prawie niemożliwe jest nawiązanie przyjaźni platonicznej, jeśli jedna (lub obie) osoby nadal mają romantyczne uczucia.

Jeśli Twój były chce zostać przyjaciółmi zaraz po zerwaniu, tak naprawdę nie daje Tobie ani im szansy na przejście dalej. Może to być wyraźny znak, że nie są gotowi pozwolić ci odejść i że chcą cię w taki czy inny sposób w swoim życiu.

18) Są wszędzie, gdzie jesteś

Czy twój były w tajemniczy sposób pojawia się, gdziekolwiek jesteś? Możliwe, że wciąż odwiedzają miejsca, które znają, w nadziei, że cię zobaczą. Lub są w kontakcie ze znajomymi lub podążają śladami twoich mediów społecznościowych

Niespodziewane pojawienie się jest sposobem na zaskoczenie i przypomnienie o ich istnieniu. Może mają nadzieję wywołać szczęśliwe wspomnienia, które kiedyś tam udostępniłeś, lub chcą pokazać Ci, czego Ci brakuje.

Twój były chce Cię z powrotem – co teraz?

Jeśli niektóre z powyższych punktów współgrają z Tobą i Twoim byłym zachowaniem, a jesteś pewien, że chcą Cię z powrotem, masz dwie możliwości:

Pierwszym jest zignorowanie tych sygnałów i kontynuowanie życia, jeśli nie jesteś zainteresowany powrotem do nich.

Były nie bez powodu staje się byłym, więc możesz mieć całkowitą rację, uważając, że chcesz zostawić związek za sobą.

PsychologyToday stawia dobre pytanie, które warto zadać sobie przed powrotem do związku z byłym:

„Czy to naprawdę najlepsze wykorzystanie twojej energii? Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby o siebie zadbać. Czy powtarzanie związku jest właściwą drogą? Tylko Ty znasz odpowiedź na to pytanie ”.

O ile coś nie zmieniło się dramatycznie w tobie lub twoim byłym, co powiedzieć, że związek będzie inny niż wcześniej?

Jeśli tak jest, możesz się zastanawiać, jak możesz zapewnić sobie lepsze, bardziej satysfakcjonujące relacje w przyszłości. Polecam wzięcie udziału w darmowym kursie mistrzowskim „Miłość i intymność” prowadzonym przez światowej sławy szamana

Podczas kursu mistrzowskiego dowiesz się, jak radzić sobie ze współzależnością w związkach, mieć zdrowsze oczekiwania i radzić sobie z toksycznymi zachowaniami, które mogą zrujnować nawet najszczęśliwszy związek.

Drugą opcją jest powrót do byłego.

I nie wszystkie rozstania muszą być trwałe. Jeśli już zerwałeś, są sytuacje, w których można to odwrócić i wrócić do swojego byłego.

Niezwykle trudno jest znaleźć prawdziwą miłość, a jeśli nadal jesteś w nich zakochany, najlepszą opcją może być powrót do siebie.

Końcowe przemyślenia

Odzyskiwanie byłego może być przerażające – już raz zostałeś zraniony, więc po co miałbyś przez to znowu przechodzić?

Ostatecznie tylko Ty wiesz, czy warto dać im drugą szansę i ożywić związek.

Powyższe znaki mogą być świetnymi wskazówkami, że Twój były nadal chce Cię w swoim życiu, ale to od Ciebie zależy, czy są autentyczni, czy też są po prostu znudzeni i samotni.

Jeśli chodzi o relacje, najlepiej nie spiesz się i wypracuj to, czego naprawdę chcesz. Jeśli cofniesz się o krok, odłożysz emocje na bok i naprawdę ocenisz, czy związek będzie zdrowy i stabilny w przyszłości, wyświadczysz wam obojgu przysługę (i uratujecie przed potencjalnym zawałem miłosnym).