18 brutalnych znaków, które mówią że on już Cię nie kocha (i co możesz z tym zrobić)

Żaden związek nie jest łatwy. Walki, kłótnie i głupie, bezsensowne sprzeczki mogą być częste między dwojgiem ludzi, którzy się kochają, ale przeżywają trudny okres.

Ale skąd wiesz, czy Twój związek przechodzi właśnie trudną fazę, czy też w końcu dobiegł końca?

Główna różnica polega na tym, czy oboje partnerzy nadal się kochają.

Z miłością wszystko można naprawić.

Ale kiedy ta miłość odejdzie, twój związek jest tylko trupem czekającym na odkrycie.

Więc myślisz, że twój mężczyzna mógł się w tobie zakochać?

Jeśli chcesz mieć niezawodny plan odzyskania swojego byłego, zapoznaj się Podręcznik 80 sztuczek psychologicznych jak odzyskać EX.

Oto 18 oznak, że może już cię nie kochać:

1) Walka była straszna, a potem ustała

Nikt nie lubi walczyć w związku, ale przynajmniej walka to znak, że obie strony wciąż to obchodzą.

I wielu ludzi popełnia błąd, postrzegając koniec walki jako coś dobrego; po długiej serii walk ty i twój partner w końcu przestaliście się kłócić i dlatego naprawiliście swój związek.

Ale walka może się zakończyć bez utrwalenia samego związku.

Walka może się również skończyć, gdy jeden z partnerów po prostu się poddaje i nie może się już więcej przejmować, a to może być ostateczny znak, że twój mężczyzna całkowicie wypadł z miłości.

Rzeczy, o które kiedyś z tobą walczył, teraz wydają mu się głupie, ponieważ w ogóle nie dba o ciebie ani o związek, a on po prostu czeka na jego naturalną śmierć lub możliwość ostatecznego odejścia.

On wykonuje ruchy i pozwala ci wygrywać, ponieważ to nie są zawody, w których chce już być częścią.

2) Nie możesz sobie przypomnieć ostatniego „nowego” doświadczenia, jakie z nim miałeś

Mężczyzna, który cię kocha, chce mieć dla ciebie to, co najlepsze, a co jest lepszego niż nowe doświadczenie?

A nowe doświadczenie niekoniecznie oznacza wydanie kilku tysięcy dolarów na wakacje na drugim końcu świata.

Może to być coś tak prostego, jak wspólne wyjście do restauracji, wspólne wypróbowanie nowego hobby, a nawet wspólne gotowanie nowego dania.

Te doświadczenia mają znaczenie, ponieważ budują i wzmacniają fundament szczęśliwego związku.

Ale twój partner nie robi już tych rzeczy z tobą, a ty też tak naprawdę nie próbujesz tego robić z nim.

Już cię nie kocha, co oznacza, że ​​nie kocha już twojego związku, co oznacza, że ​​nie dba już o budowanie tych wspomnień.

3) Już nie wiesz, co się z nim dzieje

Życie przeciętnie osiadłej pary może stać się rutyną i nudą – oboje codziennie wychodzicie do pracy, może spędzacie weekendy ze znajomymi, a może spędzacie razem noce, oglądając Netflix na kanapie.

Ale nawet jeśli niewiele dzieje się w twoim życiu, nadal wiesz, wszystkie małe rzeczy dziejące się w jego głowie; jego myśli, jego tyrady, jego irytacje, rzeczy, których nie może się doczekać.

W dzisiejszych czasach wydaje się, że nic nie wiesz.

Znasz jego procedury, ale pod powierzchnią nic się nie dzieje.

Nie mówi ci wszystkich rzeczy, których nie musi ci mówić, tylko te, o których wiesz.

Czuje się jak bardzo dobrze znany nieznajomy w twoim życiu.

4) On nie jest częścią tego, co robisz

Tak jak ty przestałeś być częścią jego świata, on również przestał być częścią twojego.

Powoli, ale pewnie, i prawdopodobnie do niedawna nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy, wyplątał się z twojego życia, przecinając kable łączące go ze wszystkimi wspólnymi obowiązkami społecznymi.

I nie okazuje zainteresowania odwróceniem tego wszystkiego.

Kiedy mu o tym powiesz, może po prostu powiedzieć, że jest dużo bardziej zajęty niż kiedyś lub że przestrzeń jest dobra dla was obojga.

I oczywiście, chociaż ważne jest, aby trzymać się swojej indywidualności i pozostać „całym sobą”, ważne jest również, aby spędzić wystarczająco dużo czasu ze swoim partnerem, aby nadal zachowywać się jak para.

Ale w tym rzecz – nie chce już być z tobą parą.

5) On już się nie powstrzymuje

Relacje żyją lub umierają na podstawie zasad, które ty i twój partner ustaliliście dla siebie nawzajem.

Istnieją niepisane zasady i granice, których oboje nigdy nie powinniście przekraczać, ponieważ są to miejsca, z których po prostu nie można łatwo wrócić.

Mogą to być kwestie, co do których każdy z was jest głęboko niepewny lub rzeczy bliskie waszemu sercu; nasi partnerzy mogą nas zranić głębiej niż ktokolwiek inny, po prostu dlatego, że znają nas lepiej niż ktokolwiek inny.

Ale już go to nie obchodzi. Twój partner przestał szanować te linie, a kiedy oboje walczysz, wiesz, że jest bardziej niż chętny do przekroczenia tych linii i użycia najbardziej śmiercionośnych kul w swoim arsenale.

A prawda jest taka, że ​​przestał szanować te wersety, ponieważ przestał cię kochać i szanować, a część jego osoby chce zobaczyć, jak daleko może cię popchnąć, zanim zrobisz to, czego nie ma odwagi: zakończyć związek na dobre .

6) Złapałeś go na małych kłamstwach

Kłamanie nigdy nie jest dobre, zwłaszcza gdy jest między dwojgiem ludzi, którzy mają wspólnie budować swoje życie.

Jednym z największych kłamstw, jakie możemy powiedzieć naszym partnerom, jest to, czy ich zdradziliśmy, oszukaliśmy lub skrzywdziliśmy w jakiś sposób.

Ale co jest jeszcze gorsze, gdy przyłapiesz swojego mężczyznę na okłamywaniu cię bez znaczenia, bez żadnego powodu.

Małe kłamstwa, których nie miał powodu, by przed tobą ukrywać, jak na przykład to, jak spędzał popołudnie z przyjaciółmi zamiast pracować lub jak czuł się chory, kiedy tak naprawdę chciał być sam.

Rzeczy, które całkowicie byś zrozumiał, gdyby po prostu powiedział ci prawdę; zamiast tego okłamał cię w ich sprawie.

Czemu? Ponieważ już go to nie obchodzi, a ty przestałeś być ważny w jego sercu.

7) On już cię nie chroni

Kiedy mężczyzna jest naprawdę zakochany, nie może nie chronić swojego obiektu uczuć. Jest w jego DNA.

Badanie opublikowane w czasopiśmie Physiology & Behavior pokazuje, że testosteron samców sprawia, że ​​czują się chronieni przed bezpieczeństwem i samopoczuciem partnera.

Jest tak naprawdę fascynująca nowa koncepcja w psychologii relacji, która w tej chwili jest bardzo popularna. Dochodzi do sedna zagadki o tym, dlaczego mężczyźni się zakochują iw kim się zakochują.

Teoria głosi, że mężczyźni chcą być twoim bohaterem. Że chcą stanąć na wysokości zadania dla kobiety w swoim życiu, zapewnić ją i chronić.

Jest to głęboko zakorzenione w biologii mężczyzn.

Ludzie nazywają to instynktem bohatera. Napisałem szczegółowe wprowadzenie na temat koncepcji, które możesz przeczytać tutaj.

Kicker jest taki, że mężczyzna nie zakocha się w tobie, jeśli nie poczuje się twoim bohaterem.

Chce siebie postrzegać jako obrońcę. Jako ktoś naprawdę chcesz i musisz mieć w pobliżu. Nie jako dodatek, „najlepszy przyjaciel” czy „partner w zbrodni”.

Wiem, że to może zabrzmieć trochę głupio. W dzisiejszych czasach kobiety nie potrzebują kogoś, kto je uratuje. Nie potrzebują „bohatera” w swoim życiu.

I nie mogłem się bardziej zgodzić.

Ale oto ironiczna prawda. Mężczyźni nadal muszą być bohaterami. Ponieważ jest wbudowane w nasze DNA, aby szukać relacji, które pozwalają nam poczuć się obrońcami.

Jak możesz powiedzieć?

Czy stawia swoje ciało na poboczu ruchu, kiedy przechodzisz przez ulicę?

Czy próbuje uratować twój dzień, kiedy przeżywasz kryzys?

Czy spieszy się, aby naprawić oponę w twoim samochodzie, gdy jest zepsuta?

Jeśli odpowiesz „nie” na te pytania, może stracić pasję do bycia twoim bohaterem.

8) Twoje życie seksualne wydaje się stare

Dwie osoby mogą nadal uprawiać seks, nawet jeśli się ze sobą zakochały, więc fizyczny akt spania razem niekoniecznie oznacza, że ​​nadal cię kocha.

Lepszym aspektem do oceny jest jakość twojego życia seksualnego i to, czy rzeczywiście czuje, że nadal jest w to zaangażowany, czy też po prostu wykonuje ruchy i wypełnia swój obowiązek fizycznego zaspokojenia ciebie.

Pamiętaj, jaki był kiedyś seks: zabawny, ekscytujący i perwersyjny.

Zawsze było coś, czego ty lub on chcielibyście spróbować następnym razem, zawsze powód, aby wrócić z nim do łóżka i cielesne pragnienie, które można było poczuć, gdy był wokół ciebie.

Ale teraz? Teraz wydaje się stary. To czuje się martwe , bezwładne i nudne, i połowę czasu nawet nie poprosić go za to, ponieważ już wiesz, że będziesz po prostu rozczarowany z tego, co to stać.

9) Przestał troszczyć się o twoje szczęście i przestał przepraszać

Zakochałeś się w nim za to, jak sprawił, że się poczułeś – lekki, szczęśliwy, optymistyczny i pełen nadziei na przyszłość – i nigdy nie chciałeś odpuścić tego uczucia.

Napełnił cię zawrotem głowy, który wciąż był niesamowity, nawet po tym, jak początkowy pośpiech zniknął, i zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy, aby go również wypełnić tym uczuciem.

Ale przez miesiące lub lata walki i kłótni to uczucie nie tylko zniknęło, ale wydaje się, że zamierza sprawić, że poczujesz coś przeciwnego.

Kiedy cię rani, odmawia przeproszenia, ponieważ jego ego jest dla niego ważniejsze niż twój ból; kiedy jesteś zdenerwowany, odmawia rozważenia, co mógłby zrobić, abyś poczuł się lepiej, ponieważ jest zmęczony twoimi uczuciami i sposobem, w jaki przetwarzasz rzeczy emocjonalnie.

Jest zmęczony, wyczerpany i skończył, a im szybciej to zobaczysz, tym szybciej będziesz mógł znów zacząć o siebie dbać.

10) Jego przyjaciele oddalają się od ciebie

Był czas, kiedy jego przyjaciele byli twoimi przyjaciółmi i sprawili, że poczułeś się częścią załogi lub przynajmniej kimś, kogo lubili przebywać w pobliżu.

Czuło się ich radość, że byłeś częścią jego życia, a następnie ich życia, i kochałeś przebywać z nimi.

Ale obecnie wydaje się, że wiedzą coś, czego nie wiesz.

Działają z dystansem, mniej przyjaźnie niż wcześniej, ale są po prostu pełni szacunku i interaktywni na tyle, że nie masz prawdziwego powodu do podejrzeń.

Jeśli twój partner się w tobie zakochał, jego najbliżsi przyjaciele prawdopodobnie dowiedzą się pierwsi i nie zawsze będą tak dobrzy w ukrywaniu tej prawdy, jak on mógłby być.

11) Nie ma już planów na przyszłość

Kiedy ostatnio rozmawialiście ze swoim mężczyzną o przyszłości? Czy to było miesiące temu, lata? Nie ma już nadziei ani marzeń; po prostu akceptacja twojej obecnej rzeczywistości i przeżywanie jej dzień po dniu, aż życie biernie zmieni się samo.

Mógłby powiedzieć, że dzieje się tak dlatego, że ma już przyszłość, której pragnie, lub że może być po prostu zbyt zajęty, by marzyć jak wcześniej.

Ale zawsze mamy nadzieje i marzenia, kiedy jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z naszego życia, z partnerem, którego podobno kochamy.

Jeśli już cię nie kocha, nie odczuwa już tej samej chęci i motywacji, aby dalej ulepszać swoje życie razem z tobą.

12) Przestał dbać o siebie

Nie jest już facetem, w którym się zakochałeś i wystarczy jedno spojrzenie, żeby to zobaczyć. Kiedyś pojawiał się u twoich drzwi wyglądając seksownie.

I nawet jeśli nie był szczególnie bystry, można było powiedzieć, że włożył wysiłek, ponieważ chciał dobrze dla ciebie wyglądać.

W dzisiejszych czasach jest zupełnie odwrotnie. Nawet przy specjalnych okazjach wydaje się, że nie chce mu się ładnie wyglądać.

I nie chodzi tylko o ubrania. Zrezygnował z tego, by wyglądać dla ciebie przyzwoicie, a nawet robić absolutne minimum, takie jak czesanie włosów lub mycie zębów.

Kiedy na niego patrzysz, nie czujesz już ani śladu zauroczenia. To bardziej przypomina mieszkanie ze współlokatorem niż z chłopakiem.

13) Twoje „słodkie” rzeczy teraz go denerwują

Żadna para nie jest idealna. Nawet osoba najbardziej do ciebie pasująca musi mieć dziwactwa osobowości.

W końcu nie możesz być w 100% na tej samej stronie. Ale to właśnie te dziwactwa dodają życia twoim interakcjom.

Może kiedyś uważał twój perfekcjonizm za czarujący lub zachwycał się tym, jak długo przygotowujesz się do wieczornego wyjścia.

Teraz nie możesz sobie przypomnieć, kiedy ostatnio po prostu cieszył cię tym, kim jesteś.

Dawno minęły czasy, kiedy te małe rzeczy, które zrobiłeś (lub jesteś) były dla niego słodkie.

Kiedy przejawiasz pewne cechy osobowości, nie odrzuca już tego wzruszeniem ani nie uważa tego za ujmujące.

Reaguje negatywnie na wszystko, co robisz, a zwłaszcza na stare dziwactwa, które kochał w tobie.

To tak, jakby chciał umówić się całkowicie z inną osobą – taką bez określonego zestawu dziwactw, które decydują o tym, kim jesteś.

14) Zawsze „dużo myśli”

Chcesz porozmawiać o tym, dlaczego ostatnio walczyłeś? Nie możesz, bo jest zajęty.

Chcesz zasugerować fajną wycieczkę w nadziei na ożywienie twojego związku? Nie, on też jest zbyt zajęty.

Pomimo wszelkich twoich wysiłków, aby naprawić związek, po prostu nie wydaje się już być zainteresowany robieniem swojego sprawiedliwego udziału.

Za każdym razem, gdy mówisz o czymś, co zmusza go do ponownego zaangażowania się w związek, a nawet do jego oceny, zawsze daje ci kartę „Jestem zbyt zajęty”.

Facet, który nadal chce, aby związek działał, znajdzie dla ciebie czas w swoim napiętym harmonogramie.

Jeśli wydaje się, że priorytetowo traktuje cokolwiek innego przed tobą, potraktuj to jako znak, że szuka wyjścia i ma nadzieję, że jego niechęć w końcu zmusi cię do wyciągnięcia wtyczki.

15) Nie ma więcej dodatkowej komunikacji

Pamiętasz dni, kiedy wysyłał ci przemyślane prezenty znikąd, a nawet wpadał i przywitał się?

Pamiętasz te przypadkowe telefony i SMS-y z pytaniami, jak się masz i co robisz?

Myślisz o tych małych chwilach i zastanawiasz się, dokąd to wszystko poszło.

W dzisiejszych czasach może upłynąć wiele godzin bez waszej rozmowy i wydaje się, że nie przeszkadza mu to już.

Nie chodzi o to, że nie mówisz; po prostu przestałeś mówić poza tym, co najważniejsze.

Twoje interakcje ograniczają się do uprzejmych uprzejmości i rozmów, których oczekuje się od par.

Jasne, nadal gawędzisz przy obiedzie o pracy, ale przestałeś mówić tylko dla samej rozmowy.

Zadaj sobie pytanie: kiedy ostatnio spędzałeś czas, siedziałeś razem i rozmawiałeś?

Ostatni raz, kiedy się śmiałeś i świetnie się bawiłeś, po prostu nic nie robiąc i będąc obok siebie?

Jeśli nie pamiętasz ostatniego razu, to prawdopodobnie dlatego, że przestałeś cieszyć się swoim towarzystwem.

16) On już nigdy nie jest szczęśliwy

Coś w nim wydaje się… niezadowolony, jakby nie był już zadowolony ze swojego życia.

Nawet w „dobre” dni (które stają się coraz rzadsze) nie wydaje się okazywać entuzjazmu ani podniecenia.

Patrzysz na niego i wydaje się, że ma ochotę zmienić stosunkowo dobry dzień w coś nieszczęśliwego i nieszczęśliwego.

To wszechobecne nieszczęście przenika wszystko, co robi, w tym jego interakcje z tobą.

Wydaje się mniej cierpliwy, mniej troskliwy i mniej chętny.

Nagle zdajesz sobie sprawę, że ciągniesz na siebie ciężar, ponieważ wydaje się, że prawie skończył ze wszystkim, od prac domowych po inicjowanie intymnych chwil w sypialni.

17) Wiesz kilka rzeczy, których on w tobie nie lubi

I to nie z powodu twojej nadludzkiej intuicji.

Ponieważ nie szanuje już granic, łatwo mu wyliczyć listę rzeczy, które są w tobie złe.

Od sposobu, w jaki nosisz włosy, po specyficzne cechy twojej osobowości, wiesz dokładnie, czego w tobie nie lubi.

Nie ma problemów z wyodrębnieniem twoich wad i wskazaniem ich. Nawet „niewinne” rzeczy, które robisz poza walkami, stały się złe.

Pod koniec dnia uczucie, że już cię nie kocha, nie jest tak wielkim uczuciem, jak oczywistym faktem.

Biorąc pod uwagę wiele rzeczy, których w tobie nie lubi, oprócz jego rażącej bezduszności w pokazywaniu ci, że nie lubi cię z powodu tych rzeczy, jasne jest, że właśnie skończył ze związkiem.

18) Czujesz się odizolowany od ludzi, którzy są dla Ciebie ważni

W dzisiejszych czasach wydaje się, że jest to wybór między nim a ludźmi, których kochasz.

Czujesz się bardziej odizolowany niż kiedykolwiek i wydaje się, że nie dba już o twoje szczęście.

Nawet jeśli chcesz uzyskać jasność co do swojego związku, rozmawiając z ludźmi, których kochasz, nie możesz tego zrobić, ponieważ skutecznie trzyma cię z daleka od nich.

Nie da się znaleźć szczęścia poza związkiem, ponieważ postawił mur między tobą a resztą świata.

Jeśli twój facet to robi, jest to wyraźny znak, że jest nie tylko szalony, ale także mściwy w związku.

Jego intencje nie polegają tylko na tym, aby utknąć w związku bez miłości, ale aby odizolować Cię na tyle, abyś czuł się w nim beznadziejny i samotny.

Jeśli twój partner zachowuje się w ten sposób, wiedz, że nie ma pogodzenia, a najlepszym posunięciem jest po prostu spakowanie walizek i rzucenie palenia.

19) On myśli, że twoje uczucia są głupie

Z miłością przychodzi empatia. Niestety, mężczyzna, który się w tobie zakochał, prawdopodobnie nazwałby twoje uczucia bladymi.

Nie ma znaczenia, jak ważne są twoje uczucia lub czy twoje odwet są tylko reakcjami na to, co zrobił; każda emocja, która z ciebie wychodzi, jest dla niego tą samą starą sztuczką.

Ta niezdolność do wczucia się w ciebie i współczucia dla ciebie przekłada się na różne rzeczy.

Może popchnąć cię dalej, nawet gdy płaczesz w trakcie walki.

Mógłby cię wyzywać, nawet jeśli powiesz mu, żeby przestał.

Twoje uczucia najwyraźniej nie mają już dla niego znaczenia, wystarczy, że całkowicie przyjął to za pewnik.

Nawet o tym nie wiedząc, podejmuje decyzje zmieniające życie w Twoim imieniu lub bez Ciebie.

Nie zwraca się już do ciebie o radę ani nie prosi o opinię w drobnych i znaczących szczegółach jego i twojego wspólnego życia.

Innymi słowy, nie uważa Cię już za część swojej bańki i nie ma żadnych zastrzeżeń, abyś Ty też o tym wiedział.

20) Odchodzi podczas rozmów

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że tak naprawdę go tam nie ma?

Możesz mówić o czymś absolutnie fascynującym, ale jego oczy nigdy nie wydają się naprawdę spotykać twoich.

Jasne, nadal jecie razem i robicie wszystko, co kiedyś robiliście, ale nawet osoba niewidoma zauważy, że tak naprawdę nie zwraca uwagi.

Krótko mówiąc, tak go nie kocha, że ​​nie interesuje go wszystko, co mówisz.

Stwierdzasz, że ciągle powtarzasz to samo, tylko po to, by trafić do głuchych uszu.

Niezależnie od tego, czy wybierasz restaurację na obiad, czy omawiasz plany finansowe, nie ma to znaczenia.

Tak czy inaczej, po prostu rozmawiasz z ceglaną ścianą.

Wiedza, kiedy wystarczy

Koniec związku może być druzgocący, zwłaszcza jeśli jeszcze się oficjalnie nie zakończył. Nie ma nic gorszego niż świadomość, że twój partner powoli traci miłość do ciebie i patrzenie, jak rozwija się dzień po dniu.

Czy bardziej się starasz?

Czy próbujesz pogodzić związek?

Chociaż chęć ocalenia umierającego związku jest godna podziwu, jest też szlachetność w puszczaniu go.

W pewnym momencie musisz zmierzyć się z muzyką i zaakceptować fakt, że twój mężczyzna nie jest już facetem, w którym się zakochałeś.

Jeśli nie chce pracować nad rzeczami, żaden wysiłek z Twojej strony nie przywróci relacji do dawnej świetności.

Jak możesz sprawić, żeby znów cię pokochał? Oto jedna kluczowa strategia

1. Spraw, by twój mężczyzna poczuł się jak bohater

Mówiłem powyżej o instynkcie bohatera. To potężna koncepcja.

A jeśli chcesz, żeby twój mężczyzna znów się w tobie zakochał, musisz sprawić, by poczuł się twoim żywicielem i obrońcą oraz kimś, kogo naprawdę podziwiasz.

Tak, musisz sprawić, by poczuł się jak bohater (choć nie do końca jak Thor).

Wiem, że to brzmi trochę głupio. W dzisiejszych czasach kobiety nie potrzebują kogoś, kto je uratuje. Nie potrzebują „bohatera” w swoim życiu.

I nie mogłem się bardziej zgodzić.

Ale oto ironiczna prawda. Mężczyźni nadal muszą być bohaterami. Ponieważ jest to wbudowane w ich DNA, aby szukać relacji, które pozwalają im poczuć się jak dostawca.

Mężczyźni są spragnieni podziwu. Chcą stanąć na czele kobiety w swoim życiu i służyć jej, zapewniać i chronić. Jest to głęboko zakorzenione w biologii mężczyzn.

A kicker?

Mężczyzna nie zakocha się w kobiecie, gdy to pragnienie nie zostanie zaspokojone.

Chce widzieć siebie jako dostawcę. Jako ktoś, kogo naprawdę chcesz i musisz mieć w pobliżu. Nie jako zwykły dodatek, „najlepszy przyjaciel” czy „partner w zbrodni”.

Jeśli nie sprawisz, że poczuje to, poczuje się mniej mężczyzną. Wycieńczony. A twój chłopak z czasem straci zainteresowanie tobą.

Właściwie istnieje termin psychologiczny na to, o czym mówię. Nazywa się to  instynktem bohatera.  Termin ten został wymyślony przez psychologa relacji Jamesa Bauera.

Teraz nie możesz wyzwolić jego instynktu bohatera, po prostu dając mu podziw, gdy następnym razem go zobaczysz. Mężczyźni nie lubią otrzymywać nagród za udział. Zaufaj mi.

Mężczyzna chce poczuć się tak, jakby zasłużył na twój podziw i szacunek.

W jaki sposób?

Musisz znaleźć sposób, aby poczuł się jak twój bohater. Jest w tym sztuka, która może być świetną zabawą, gdy wiesz dokładnie, co robić. Ale wymaga to trochę więcej pracy niż tylko poproszenie go o naprawę komputera lub noszenie ciężkich toreb.

Jeśli potrafisz skutecznie wywołać ten instynkt, natychmiast zobaczysz wyniki.

Kiedy mężczyzna naprawdę poczuje się jak twój bohater, stanie się bardziej kochający, uważny i zainteresowany pozostaniem z tobą zaangażowanym, długotrwałym związkiem.

Instynkt bohatera to podświadoma motywacja, którą ludzie muszą przyciągać do ludzi, dzięki którym czuje się jak bohater. Ale jest to wzmocnione w jego romantycznych związkach.