16 sposobów, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę (które nigdy nie zawodzą)

Twoi przyjaciele mogą mówić: „Lepiej ci będzie bez jej partnerki”. Ale w głębi duszy wiesz, że byłeś głupcem, że pozwoliłeś jej odejść.

Bo kiedy kochasz i tracisz kobietę, przynosi to szczególny rodzaj bólu.

Cały gatunek muzyki country i western został zbudowany na tym prostym fakcie. Wydaje się, że brakuje części ciebie. Życie wydaje się nudniejsze i pozbawione sensu.

Teraz możesz to zrobić na kilka sposobów.

  1. Udawaj, że właśnie tego chciałeś przez cały czas, wróć tam i znajdź dziewczynę, która nie jest tak dobra.
  2. Możesz też dowiedzieć się, gdzie coś poszło nie tak i opracować niezawodny plan, jak ją odzyskać.

Uwierz mi – przygotowanie planu to droga.

Jeśli chcesz mieć niezawodny plan odzyskania swojego byłego, zapoznaj się Podręcznik 80 sztuczek psychologicznych jak odzyskać EX.

Jednak nie jest to tak proste, jak podrzucenie jej SMS-a i poproszenie o kolację. Samo przedstawienie faktów, dlaczego razem jest wam lepiej, nie wystarczy.

Jeśli zastanawiasz się, jak odzyskać swoją byłą dziewczynę, te 17 wskazówek sprawi, że wróci do Twojego życia. Na dobre.

1. Wbiegają głupcy

Zanim zanurzysz wodę po goleniu i udasz się do jej mieszkania z bukietem kwiatów, naciśnij przycisk pauzy.

Najpierw musisz się długo zastanowić, czy naprawdę jest tego warta. Czy naprawdę chcesz ją z powrotem w swoim życiu?

Często chęć powrotu do poprzedniego stanu jest reakcją odruchową – reakcją na szok związany z zerwaniem .

Może myślisz: „Nie mam teraz nic do roboty w sobotni wieczór”. Może doprowadziła cię do szału, ale tęsknisz za seksem. Cokolwiek to jest, nie myl krótkotrwałej potrzeby z miłością na całe życie.

To zimny fakt, że związki wyglądają świetnie z daleka. Dopiero gdy podejdziesz blisko, zobaczysz pęknięcia.

Założę się, że teraz pamiętasz tylko dobre czasy – śmiech, te wakacje, tarzanie się w łóżku. To, czego prawdopodobnie nie pamiętasz, to awantury, nadąsana cisza…

Chodzi mi o to.

Jeśli naprawdę ją kochasz, idź i odzyskaj ją. Jeśli jesteś znudzony lub napalony i chcesz, aby ktoś spędzał czas z kimś, nie trać czasu na ściganie jej.

Znajdź kogoś, kto rozświetli twoje życie w sposób, w jaki prawdopodobnie nigdy tego nie zrobiła.

Poświęcenie czasu na naprawdę przemyślenie tego, czego chcesz i dlaczego chcesz, jest tutaj naprawdę ważne. Nie ma sensu gonić dziewczyny, tylko po to, żeby ją odzyskać, a potem przypomnieć sobie, dlaczego w ogóle ją wypuściłeś .

2. Daj jej miejsce

Zwłaszcza jeśli niedawno zerwałeś, nie musisz od razu wracać do swojej byłej dziewczyny.

Nie spiesz się i daj swojemu byłemu trochę miejsca. To może być naprawdę ważne.

Dzieje się tak z kilku powodów.

Przede wszystkim musisz poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad sobą i tym, co poszło nie tak w związku. Aby to zrobić, ważne jest, aby przejść od zamartwiania się rzeczami do zwykłej refleksji nad dobrem i złem związku.

Po drugie, dając swojemu byłemu przestrzeń, dajesz mu również czas na refleksję.

Może się wydawać, że twój były po prostu pójdzie dalej, gdy będzie miał trochę miejsca. To ryzyko, które musisz podejmować swobodnie.

Wiem, że dawanie byłym przestrzeni wydaje się trudne i sprzeczne z intuicją, ale pozostawienie ich samych jest jednym z najlepszych sposobów przywrócenia ich do swojego życia.

Trzeba to jednak zrobić w bardzo specyficzny sposób. Nie chcesz po prostu odciąć całej komunikacji. Musisz porozmawiać z podświadomością swojego byłego i sprawić, by wydawało się, że naprawdę nie chcesz z nim teraz rozmawiać.

Spróbuj wysłać im tekst „Brak komunikacji”

– „Masz rację. Najlepiej, jeśli teraz nie rozmawiamy, ale w końcu chciałbym zostać przyjaciółmi ”. 

Podoba mi się to, że komunikujesz się z nimi, że nie musisz już więcej rozmawiać. W gruncie rzeczy mówisz, że tak naprawdę nie potrzebujesz ich do odgrywania jakiejkolwiek roli w twoim życiu.

Dlaczego to jest takie dobre?

Wywołujesz „strach przed stratą” w swoim byłym, który ponownie wywoła ich pociąg do ciebie.

3. Pamiętaj, dlaczego się rozstałeś

Nie proszę, żebyś wydobywał bolesne wspomnienia. To nie jest grupa terapeutyczna. Proszę tylko, żebyście przez kilka chwil wspominali ścieżkę, która was tu doprowadziła.

Niektóre rzeczy, które dzielą pary, można łatwo naprawić.

Kiedyś pokłóciłem się z dziewczyną, czy Miłość rzeczywiście była śmieciem, czy nie (miałem rację – tak jest). Jest to rodzaj kłótni, z którym można łatwo przejść.

Odszedłem, rozmyślałem o tym, co powiedziała, a potem skłamałem przez zęby i powiedziałem jej, że ma rację.

Niektóre nieporozumienia nie są tak łatwe do rozwiązania.

Jeśli wypadłeś, ponieważ twoja była dziewczyna rzuciła się na twojego brata, może to być nieco trudniejsze do pokonania. Jeśli powiedziała ci, że chce mieć dzieci w ciągu roku, a ty nie, to znowu może to być przełomem w związku.

Musisz długo i uważnie przyjrzeć się związkowi, który miałeś. Następnie musisz zdecydować, czy rzeczy, które cię rozdzieliły, są rzeczami, z którymi oboje będziecie w stanie sobie poradzić, aby powstrzymać je od ponownego rozdzielenia.

Nie ma sensu wracać z nią tylko ze względu na to. Musisz mieć pewność, że to ona naprawdę jest dla Ciebie .

4. Żadnych pijanych wiadomości tekstowych

Wszyscy tam byliśmy.

Jest 2 w nocy. Pokój wydaje się lekko kręcić, a ty nosisz większość kebaba w koszuli. Wtedy uderza Cię genialny pomysł…

Najlepszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić, jest znalezienie telefonu i wysłanie jej SMS-a z informacją, jak bardzo za nią tęsknisz. To na pewno zadziała. Nieważne, że prawie na pewno śpi lub że od razu będzie wiedziała, że ​​piłeś.

Pijane SMS-y we wczesnych godzinach rannych to zły pomysł. Zawsze.

Rozumiem, że myślisz, że gdybyś tylko mógł z nią porozmawiać, szybko byś ją wygrał. Jest to mało prawdopodobne, jeśli jesteś trzeźwy w porze lunchu. Jest to jeszcze mniej prawdopodobne, gdy jesteś pijany o drugiej w nocy.

To, co właściwie robisz, to przekazanie jej całej mocy . Będzie mogła ponownie cię odrzucić.

Jest też potrzebujący. Kobiety naprawdę nie chcą mężczyzny w potrzebie. Chcą mężczyzny, który jest silny i wygląda, jakby mógł z całą pewnością przejąć kontrolę nad sytuacją awaryjną na wysokości 30000 stóp.

Twoja była dziewczyna nie chce faceta, który wysyła im SMS-y w środku nocy błagając o uwagę.

5. Pamiętaj, dlaczego najpierw cię polubiła

Kiedy jesteście w związku przez jakiś czas, łatwo jest stracić z oczu rzeczy, które połączyły was dwoje na pierwszym miejscu.

Poświęć trochę czasu na przemyślenie tego i zrobienie listy. Co ona w tobie widziała?

Być może rozśmieszyłeś ją lub zawsze możesz ją rozweselić, kiedy była przygnębiona. Być może byłeś świetnym słuchaczem i sprawiłeś, że poczuła się słyszana w sposób, którego nigdy wcześniej nie słyszała. Być może nawet kochała Twoje ramiona i podziwiała sposób, w jaki o siebie dbałeś.

Jasne wyobrażenie o tym, co jej się w tobie podobało, ułatwia jej odzyskanie lub ustalenie, co poszło nie tak między wami.

Gdy masz już swoją listę, skup się na tych rzeczach. Następnym razem, gdy ją zobaczysz, użyj tego, aby przypomnieć jej, w co się zakochała.

6. Pozwól jej pamiętać dobre czasy

Powodem, dla którego nie wysyłasz SMS-ów, jest nie tylko zachowanie godności. Ma to również pozwolić Twojemu byłemu spojrzeć z czułością na czasy, które spędziliście razem.

Pamiętasz, co powiedziałem na początku – że kiedy ludzie patrzą wstecz na relacje, pamiętają dobre strony i mają poważny przypadek amnezji, jeśli chodzi o niezbyt dobre?

To właśnie teraz robi.

Pierwszego dnia pomyśli, jakim jesteś świnią. Dziesiątego dnia będzie czule wspominać spacer po parku, stąpając po jesiennych liściach.

Nie ma sensu z nią rozmawiać, kiedy wciąż tkwi w swojej złości. Jedyne, co się stanie, to to, że dasz jej więcej powodów do złości. Będziesz karmić te negatywne uczucia.

Daj jej szansę pokonania gniewu i przypomnienia sobie dobrych czasów. Kiedy to zrobi, będzie znacznie bardziej otwarta na podejście.

7. Unikaj seksu z odbicia

Ważne jest, abyś żyła jak najlepiej, a spotkania z innymi kobietami mogą być tego częścią.

Ale jeśli odbijesz się od swojego związku w serię bezsensownych przygód na jedną noc, może to stworzyć przeszkodę dla powrotu do siebie na dalszych etapach.

Pamiętaj, że to, co zrobiłeś iz kim to zrobiłeś, stanie się tematem rozmowy, gdy znów będziesz parą.

Seks z odbiciem może wydawać się atrakcyjnym pomysłem . Ale jeśli używasz go tylko do maskowania własnych uczuć, wzmacniania swojego ego lub, co gorsza, do zranienia jej, powinieneś tego unikać.

Nie musisz żyć jak mnich. Jeśli spotkasz kogoś, kogo lubisz, a ona cię lubi, to świetnie.

Chodzi mi o to, że jeśli naprawdę koncentrujesz się na powrocie do swojej byłej, może się zastanawiać, jak bardzo byłeś jej oddany, gdybyś spał z 10 dziewczynami, kiedy byłeś osobno.

8. Ale spędzaj czas z innymi

Wspomniałem powyżej, że prawdopodobnie nie powinieneś spać (przynajmniej ze zbyt dużą liczbą kobiet), jeśli naprawdę chcesz odzyskać swojego byłego.

Ale spędzanie czasu z innymi kobietami to dobry pomysł.

Nie musisz się z nimi umawiać. Albo spać z nimi. Możesz jednak spędzić z nimi czas i pokazać to swojemu byłemu.

Może to wywołać zazdrość w systemie twojego byłego, a on lub ona może chcieć odzyskać twoją uwagę.

Zazdrość jest potężna; Użyj go na swoją korzyść. Ale używaj go mądrze.

Jeśli masz ochotę na przygodę, wypróbuj ten tekst „Zazdrość”

– „Myślę, że to był wspaniały pomysł, że zdecydowaliśmy się zacząć spotykać się z innymi ludźmi. Po prostu chcę być teraz przyjaciółmi! ” 

Mówiąc to, mówisz swojemu byłemu, że tak naprawdę spotykasz się teraz z innymi ludźmi… co z kolei sprawi, że będą zazdrośni.

To coś dobrego.

Komunikujesz swojemu byłemu, że tak naprawdę jesteś poszukiwany przez innych. Wszystkich nas pociągają ludzie poszukiwani przez innych. Mówiąc, że już się spotykasz, prawie mówisz, że „to twoja strata!”

Po wysłaniu tego tekstu znowu zaczną do Ciebie pociągać z powodu „lęku przed stratą”, o którym wspomniałem wcześniej.

9. „Przepraszam” wydaje się najtrudniejszym słowem

Czasami, gdy związek się nie udaje, to niczyja wina.

To tylko jedna z tych rzeczy. Związek miał ograniczoną długość życia i wszystko z czasem dobiegło końca. Po prostu oddaliliście się od siebie lub zabrakło wam rzeczy do powiedzenia.

W innych przypadkach jest to zdecydowanie wina jednej osoby.

Spójrz szczerze na powody, dla których zerwałeś. Jeśli to dlatego, że znalazła cię w łóżku ze swoją najlepszą przyjaciółką, to prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że to twoja wina.

Jednak nie zawsze jest to tak wyraźne. Ignorowałeś ją? Czy zapomniałeś o urodzinach lub rocznicy?

Jeśli wiesz, że zrobiłeś coś złego, teraz nie czas na obronę lub udowadnianie, że to naprawdę była jej wina.

Przepraszać. Bądź otwarty i szczery . Przyznaj się, gdzie podjąłeś złe decyzje i powiedz jej, jak się z nich nauczyłeś.

Przyznanie się do błędu nigdy nie jest łatwe, ale jeśli tego nie zrobisz, nie będzie odwrotu. To również pokaże jej, że jesteś dorosły, pewny siebie i wystarczająco refleksyjny, by uczyć się na błędach.

To jest coś, co doceni.

10. Żyj tak, jak chcesz

Nie odzyskasz swojej byłej dziewczyny, siedząc na sofie i użalając się nad sobą.

Kobiety zwykle chcą mężczyzny, który jest cały, nie złamany. Nie zawsze jest to prawdą – czasami podoba im się pomysł „naprawienia” Ciebie, ale w większości przypadków tak naprawdę nie jest to właściwe.

Jeśli masz zamiar ją przekonać, żeby zabrała cię z powrotem, punkt wyjścia jest taki: musi zdobyć odnoszącego sukcesy, pewnego siebie, w pełni funkcjonującego chłopaka, którego jej przyjaciele będą zazdrościć.

Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest skupienie się na jak najlepszym życiu , a nie tylko na odzyskaniu jej. Nawet jeśli jej nie odzyskasz, będziesz naprawdę żyć swoim najlepszym życiem.

Więc to jest wygrana-wygrana.

Wyjdź na drinka. Zobacz swoich przyjaciół. Bądź typem faceta, z którym dziewczyna naprawdę chce być.

11. Niech cię goni

Czy przyszło ci do głowy, że myśli o tych samych myślach co ty? Może teraz siedzi w domu, zjada dużą wannę lodów i zastanawia się, jak przywrócić cię do swojego życia.

Jeśli przestrzegasz powyższych zasad i zachowujesz między sobą dystans, to ona będzie się zastanawiać, co zamierzasz i czy o niej myślisz.

Prawdopodobnie sprawdza również Twoje media społecznościowe, aby zobaczyć, co robisz iz kim jesteś.

Nie musisz przesadzać ani publikować swoich zdjęć z rękami owiniętymi wokół innych dziewczyn. Chodzi bardziej o życie. Wygląda na silnego, pewnego siebie i szczęśliwego.

Jeśli uzna, że ​​bez niej nic ci nie jest, staniesz się dla niej jeszcze bardziej atrakcyjny .

12. Nie bądź wycieraczką

Tak, chcesz ją z powrotem, ale to nie może być za wszelką cenę.

Jeśli zbytnio koncentrujesz się na „wygrywaniu”, możesz stracić z oczu to, co tak naprawdę starasz się osiągnąć.

Kuszące jest, aby po prostu zgodzić się na wszystko, co mówi, na jakiekolwiek nowe zasady, które ustanawia. Możesz w końcu poświęcić rzeczy, które są dla ciebie ważne, po prostu po to, by mieć ją z powrotem w swoim życiu.

To jest zły pomysł. Kobiety nie chcą wycieraczki dla chłopaka. Jeśli zgodzisz się na każdą prośbę, stracisz szacunek do siebie. I ona też straci szacunek dla ciebie na dłuższą metę.

Jeśli ona cię nie szanuje, wtedy związek będzie przebiegał tylko w jedną stronę – w dół.

Szacunek jest niezbędny w związku . Nie poświęcaj swojego.

13. Pokaż jej zmianę

To jedna rzecz, która mówi jej, że się zmieniłeś, ale jest o wiele potężniejszy, jeśli widzi to na własne oczy. Ważne jest, abyś miał odpowiednią postawę i zachowywał się w sposób, który uzna za atrakcyjny.

Dziewczyny chcą spotykać się z facetami, którzy mają wspólne życie, są niezależni, pewni siebie i wiedzą, jak się bawić.

Czy to brzmi jak ty? Jeśli nie, mamy pracę do wykonania.

Najważniejsze jest podejście. Jeśli jednym z twoich błędów w przeszłości była nadmierna zazdrość, pokaż jej, że znalazłeś sposób, aby sobie z tym poradzić.

Zazdrość to naprawdę negatywna emocja . Zasadniczo to po prostu strach połączony z brakiem pewności siebie.

Czy ona naprawdę chce być z kimś takim?

Jeśli wpadniesz na nią, gdy wychodzi z innym facetem, uśmiech i mocny uścisk dłoni zadziałają znacznie lepiej niż warknięcie. Zobaczy, że jesteś bezpieczny w tym, kim jesteś i właśnie tego szuka w swoim chłopaku.

Dlatego musisz żyć tak, jakby nie było nic złego. Nie będzie chciała cię z powrotem, jeśli jesteś przygnębionym i użalającym się nad sobą wrakiem.

14. Nie wykorzystuj jej przyjaciół

Tu chodzi o ciebie i ją.

Jeśli cię ignoruje, może być kuszące, aby spróbować wysłać wiadomość do jej przyjaciół lub rodziny, aby ją sprawdzić. Ale to zły pomysł. Są po jej stronie, a nie po twojej.

Wysyła również przesłanie desperacji. Że tęsknisz za nią. To nie jest atrakcyjna cecha.

Wszystko to osiągnie, to stworzy wokół was poczucie dramatu, które w końcu nie przyniesie wam żadnej przysługi.

15. Najpierw staraj się być jej przyjacielem

Wiem, że chodzi o przywrócenie jej jako twojej dziewczyny, ale z małych żołędzi wyrastają wielkie dęby.

Aby ją odzyskać, zacznij od przypomnienia jej osoby, którą jesteś. I osobą, którą będziesz w przyszłości.

Nie możesz jej tego przedstawić jako „bądź moją dziewczyną albo nic”.

Oznacza to, że kiedy ponownie zaczniesz pisać i rozmawiać, zachowaj swobodę i przyjazność. Zapytaj ją o jej życie – bądź dobrym słuchaczem, jeśli są rzeczy, którymi chce się podzielić.

Chcesz, żeby widziała cię jako w pełni zaokrągloną osobę, która może dodać pozytywnego charakteru jej życiu, a nie tylko potencjalnego chłopaka. Bądź jej przyjacielem. Stworzy to dobrą podstawę dla wszystkiego, co rozwinie się w przyszłości.

16. Bądź wytrwały

Mówią, że wszystko, co dobre, przychodzi do tych, którzy czekają, a to nigdzie nie jest bardziej prawdziwe niż w przypadku związków.

Po pierwsze, wszystko, co jedno z was zrobiło, by skrzywdzić drugiego, z czasem zaniknie. Początkowa złość i ból ustąpią miejsca akceptacji.

Po drugie, żadna kobieta nie chce być łatwo przekonana. Chce zobaczyć wyraźne dowody twojego oddania jej. Oznacza to, że podobnie jak armia Napoleona trzeba być przygotowanym na długą kampanię.

Jeśli zbyt łatwo się poddasz, uzna, że ​​nie było w tym twojego serca. Może również ustawić kilka obręczy, przez które będziesz mógł przeskoczyć.

To wszystko jest częścią procesu. Nie ma sensu przewracać oczami. Jeśli potajemnie przygotowuje dla ciebie liczbę testów, które chcesz zdać, to jeśli naprawdę chcesz ją z powrotem, po prostu musisz je zdać.

Jest jednak równowaga. Musisz być wytrwały i nie mieć obsesji.

Musisz także zachować poczucie równowagi. Tak, daj jej znać, że jej chcesz, ale musi też być oczywiste, że jej nie potrzebujesz.

17. Powrót do siebie to początek, a nie koniec

I wreszcie, jeśli wrócicie do siebie, pamiętaj, że to nie koniec gry.

Jak już mówiłem, musisz skupić się na perspektywie długoterminowej, a nie tylko na wygraniu tej konkretnej bitwy.

Zakładam, że chcesz z nią być, ponieważ myślisz, że jesteście razem świetni i wierzysz, że możecie mieć razem długoterminową przyszłość.

To znacznie większa ambicja niż zwykłe przywrócenie jej do swojego życia.

Jak odzyskać swoją byłą dziewczynę: Odzyskać ją lub przejść dalej?

Masz to. 15 sposobów, aby przywrócić swoją byłą dziewczynę do swojego życia.

Jeśli wrócicie do siebie, bądźcie wobec siebie otwarci i szczerzy i włóżcie w to pracę, która jest potrzebna, spraw, aby ta relacja działała dla was obojga.

Jeśli to nie zadziała, najlepiej jest zgodzić się na oddzielenie dróg. Próba utrzymania złego związku ostatecznie szkodzi wam obojgu.

Pamiętaj, to jest twoje życie. Dostajesz tylko jedną z nich, więc jeśli to ona jest dla Ciebie, zacznij pracować, aby ją odzyskać.

Jaki masz plan?

Czy naprawdę chcesz wrócić do swojej byłej dziewczyny, potrzebujesz planu ataku, który zadziała.

Zapomnij o przeciwnikach, którzy ostrzegają cię, abyś nigdy nie wracał do swojego byłego. Albo ci, którzy mówią, że jedyną opcją jest kontynuowanie życia.

Prosta prawda jest taka, że ​​powrót do byłego może zadziałać.

Jak wspomniałem powyżej, 3 rzeczy, które musisz zrobić, to:

  • Najpierw zastanów się, dlaczego zerwałeś
  • Stań się lepszą wersją siebie, abyś nie skończył ponownie w zerwanym związku.
  • Sformułuj plan ataku, aby je odzyskać.

Jeśli potrzebujesz pomocy z numerem 3 („plan”), to ekspert ds. Relacji Brad Browning jest facetem, którego zawsze polecam.

Jeśli zerwałeś z tobą i chcesz podjąć konkretne kroki, aby twój były pomyślał „hej, ta osoba jest naprawdę niesamowita, a ja popełniłem błąd”, to jego rada jest dla ciebie.

Sedno tego, co robi, polega na tym, że twój były powiedział „popełniłem ogromny błąd”.

Jeśli chodzi o punkty 1 i 2, będziesz musiał samodzielnie dokonać autorefleksji na ten temat.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jako certyfikowany doradca ds. Relacji z wieloletnim doświadczeniem w pracy z parami przy naprawianiu zerwanych relacji Brad wie, o czym mówi. Oferuje dziesiątki unikalnych pomysłów, z którymi nigdy nie spotkałem się nigdzie indziej.

Brad twierdzi, że ponad 90% wszystkich związków można uratować i chociaż może to brzmieć nieracjonalnie wysoko, wydaje mi się, że jest na pieniądzach.

Byłem w kontakcie ze zbyt wieloma czytelnikami Hack Spirit, którzy szczęśliwie wracają do swojego byłego, by być sceptykiem.