11 znaków, że już cię nie kocha

Miłość: to magiczne doświadczenie, które może zamienić nawet najgorsze życie w kwitnącą krainę czarów.

Ale kiedy miłość zanika , może się wydawać, że więdniesz z więdnięciem jesiennych liści. Jeśli jesteś w związku, który staje się kwaśny, możesz utknąć z różnego rodzaju lękami i smutnymi emocjami narastającymi w tobie.

Co zrobiłem, żeby tak się zachowywała?

Dlaczego w dzisiejszych czasach ta relacja jest tak trudna?

Czy to obecne, szorstkie miejsce w mojej głowie, czy jest prawdziwe?

Czy za bardzo się staram i sprawiam, że odsuwa się jeszcze bardziej?

A przede wszystkim: czy odkochała się we mnie, czy nadal jest szansa, żeby to naprawić?

1) Ona po prostu się nudzi

Jeśli miałeś wcześniej złe rozstania i trudne relacje, znasz uczucie toksycznego związku.

Jeśli chcesz mieć niezawodny plan odzyskania swojego byłego, zapoznaj się Podręcznik 80 sztuczek psychologicznych jak odzyskać EX.

Ciągłe walki, brutalne obelgi, a następnie namiętny seks na makijażu. Budowanie kogoś tylko po to, żeby ich rozbić. Wykorzystywanie luk w zabezpieczeniach do ataku na partnera. Poczucie zdrady, nieadekwatności, głębokiego rozczarowania.

Niestety, zakochani robią to cały czas, kiedy jeszcze nie zaleczyli ran w sobie .

Ludzie, którzy nie są zakochani, zwykle tego nie robią. Generalnie po prostu… nie obchodzi.

Jeśli zakochała się w tobie, prawdopodobnie została sprawdzona emocjonalnie i na większość innych sposobów.

Czy ignoruje większość tego, co mówisz, ciągle się blado w fałszywy sposób? Robisz wymówki, że musi iść za każdym razem, gdy masz zamiar spędzić razem czas? To wszystko są klasyczne oznaki unikania i ktoś, kto nie jest już zakochany.

Surowa prawda jest taka, że ​​kobieta może odczuwać wiele urazy do ciebie, ale nadal cię kocha, ale kiedy traci szacunek do ciebie, miłość idzie za tym. Możesz być najmilszym facetem na świecie, ale jeśli jesteś beztroski i nigdy nie stawisz w obronie siebie (ani niczego innego), nie pojawi się nawet na jej radarze romansów.

Odpowiedzi jednym słowem, szybkie ukłucia w policzek, unikanie kontaktu wzrokowego i generalnie niezainteresowane zachowanie powinny powiedzieć ci wszystko, co musisz wiedzieć. Jeśli Twoja partnerka nadal Cię kocha, musisz wyjaśnić, dlaczego traktuje Cię jak plamę na dywanie.

Może chodzi o coś zupełnie niezwiązanego z jej własnym życiem. Ale są szanse, że jest to bardziej związane z utratą przez nią szacunku i atrakcyjności dla ciebie.

Może to nawet nie jest twoja wina, ale zaprzeczanie temu nie zmieni tego. Zdarzyło mi się to, gdy dziewczyna, z którą się umawiałem, zaczęła wykazywać coraz mniejsze zainteresowanie po tym, jak zobaczyłem, jak mam atak lęku, w wyniku czego stałem się przywiązany i zależny od jej walidacji.

Może się tak zdarzyć z wielu powodów i nie jest to ładne. Może to być wielkim uderzeniem w twoją samoocenę i samoocenę. Ale czy wolałbyś, żeby kobieta udawała, czy wolisz zerwać bandaż?

A jeśli okoliczności życiowe lub jakiekolwiek inne powody sprawiły, że przestała postrzegać cię jako „swojego faceta” (w tym spotkanie z innym facetem, do którego bardziej ją pociąga), poczujesz lodowaty, zimny wiatr obojętności wiejący z północy .

2) Jej nowi przyjaciele zaczynają pojawiać się wszędzie

Zakładając, że nie jesteś zazdrosnym facetem, to twoja dziewczyna lub żona mają męskich przyjaciół to nic wielkiego. Prawdę mówiąc, cieszysz się z niej i możesz czuć, że czasami bycie panem Chatty zmniejsza na tobie presję.

Jednak podstawowym faktem jest to, że jeśli kobieta jest coraz bliżej przyjaciół facetów i przyciąga ich jak muchy, to ma ku temu powód. I to nie ona jest w tobie tak zakochana, że ​​chce po prostu podlewać swoim nowym kumplom z brodą.

Kobiety przyciągają męską uwagę – platoniczną lub inną – ponieważ wzmacnia ona ich pozytywny obraz siebie oraz zwiększa ich poczucie własnej wartości i pewność siebie. Oczywiście mężczyźni i kobiety mogą być wspaniałymi przyjaciółmi bez konieczności bycia jakimś fałszywym klubem głaszczącym ego, ale chodzi o to, że jeśli twoja dziewczyna błąka się i pojawia się z różnego rodzaju nowymi i starymi ponownie odkrytymi przyjaciółmi, możesz chcieć Potraktuj to jako czerwoną flagę.

Czy każdy z tych facetów jest gejem? Czy chcesz postawić na to, że przynajmniej jeden z nich nie miałby nic przeciwko całowaniu twojej dziewczyny po przyjemnym spacerze po plaży i cieszeniu się później słodką miłością?

Daj spokój.

Nawet jeśli nigdy nie zbliży się do zdrady ze swoimi męskimi przyjaciółmi, najwyraźniej szuka emocjonalnego potwierdzenia i połączenia, którego nie czuje z tobą.

Jako facet, ile z twoich przyjaciółek odrzuciłbyś randki? Zwłaszcza w trudnym lub zagmatwanym czasie? Może niektórzy nie byliście romantyczni, jasne, ale przynajmniej kilka, myślę, że skorzystalibyście z okazji na romans.

Podobnie z twoją drugą połową, prawdopodobnie nie postrzega wszystkich swoich przyjaciół jako „jak bracia” (chociaż może teraz cię tak widzieć, jeśli zachowuje się w ten sposób).

Zawsze jest taki facet, o którym nigdy nie myślałeś, że za milion lat będzie się nim zajmować, dopóki nie spojrzysz i nie zobaczysz, jak wysyła mu seks, a potem znajdziesz ich razem w łóżku w następnym tygodniu.

Nie zalecam bycia zazdrosnym maniakiem kontroli ani przesłuchiwania partnera. Tylko pamiętaj, że nowa obsada Bachelorette może być tam jako zamiennik dla ciebie, a nie tylko gówno i chichoty.

Jak pisze David Deidea w Drodze wyższego mężczyzny: duchowy przewodnik po sprostaniu wyzwaniom związanym z kobietami, pracą i pożądaniem seksualnym , to do mężczyzny należy przewodzenie w związku, a nie do kobiety.

Jeśli straciła szacunek (i pociąg) do ciebie i teraz spędza dużo więcej czasu pochylając się nad biurkiem swojego przystojnego kolegi z pracy Chada lub wylegując się na kanapie podejrzanie blisko swojego „tylko przyjaciela” Mike’a, może coś poszło nie tak.

Jedną z najczęstszych rzeczy jest to, że przestałeś odnosić się do niej w romantyczny sposób, a ona przestała wyzwalać i reagować na twój instynkt bohatera .

3) Wolałaby spędzać czas ze swoimi „dziewczynami” niż z tobą

Druga strona twojego partnera, który spędza dużo czasu z gagami nowych przyjaciół, jest wtedy, gdy odrzuca cię przy każdej okazji, by spędzać czas z „dziewczynami”.

Ok świetnie. Oczywiście cieszysz się, że ma własne życie i koleżanki, z którymi możesz spędzać czas i spędzać razem czas. Nic w tym złego.

Problem polega na tym, że krąg przyjaciół kobiety nie zawsze jest bardzo pozytywny i niekoniecznie będą wpływać na nią w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli alkohol i długie gadki o tym, z jakimi kutasami utkną, stają się tematem rozmowy (a czy nigdy?)

Zwłaszcza jeśli twoja dziewczyna ma bliskie „dziewczyny”, które są bardziej negatywne i pobierają imiona, istnieje duża szansa, że ​​twoje brudne pranie zostanie wywietrzone, a ona zacznie traktować czas ze swoimi dziewczynami jak fantastyczna projekcja mocy zostawiania cię w tyle (dopóki ona nie zrobi tego naprawdę).

Więc co zamierzasz zrobić, zabronić jej prowadzenia własnego życia towarzyskiego? Oczywiście nie.

Pamiętaj tylko, że jeśli co drugi dzień spędza z tłumem swoich dziewczyn i dąsa się do ciebie, gdy jest w pobliżu, to nie jest dobry znak. Stałeś się ogrem związanym z domem, który trzyma ją w dół, podczas gdy czas z jej damami jest czarujący i wolny.

Od czego dokładnie chce „wolności”? Czy jesteś taki zły? To pytanie retoryczne.

Mam nadzieję, że nie.

Ale prawdopodobnie nie jesteś już mężczyzną, w którym jest zakochana, jeśli zachowuje się w ten sposób i romantycznie unika cię jak profesjonalny mistrz jiu-jitsu: to na pewno.

4) Co mówi jej znak zodiaku?

Czy zgodność astrologiczna to rzecz? Czy „ruch” gwiazd wpływa na to, kogo kobieta chce kochać?

Może. Może Prawdopodobnie nie.

Prawda jest taka, że ​​tak naprawdę nie ma znaczenia, co myślimy…

Czemu?

Ponieważ twoja dziewczyna prawdopodobnie czyta swój horoskop i co oznacza jej znak zodiaku dla jej życia miłosnego. Wiele dziewcząt decyduje, z kim będą się spotykać i jakie cechy mają mieć w mężczyźnie, na podstawie ich znaku zodiaku.

To samospełniająca się przepowiednia.

Oznacza to, że odrobina wiedzy na temat jej znaku zodiaku może dać ci dużą przewagę, jeśli chodzi o ustalenie, czy cię już kocha.

Aby Ci w tym pomóc, stworzyłem nowy, zabawny quiz zodiaku dla mężczyzn. Sprawdź to tutaj .

Jasne, jestem tak samo sceptyczny jak następny facet w tej sprawie. Ale nie musisz zapisywać się na styl życia niosący kryształ i czytający dłonie, aby zdać sobie sprawę, że czasami musisz zagrać w tę grę.

5) Ona nie chce cię dotykać ani ciebie, żebyś jej dotykał

Powiedzmy sobie jasno, że twoja dziewczyna lub dziewczyna, którą lubisz, oczywiście nie mają „obowiązku” być z tobą intymnym, dotykać cię, masować lub okrywać cię w zmysłowej rozkoszy, gdy chłodna nocna bryza wpada przez okno, podkreślając jej kuszące kruczoczarne włosy…

OK, gdzie ja …

Dobrze.

Jeśli twoja kobieta zawsze unika twojego dotyku lub dotyka cię, to dobry znak, że już tego nie czuje. Jasne, może to być tymczasowy lub niezwiązany z nią problem, ale w większości przypadków… to Ty.

Nie jest już w tobie z jakiegoś powodu – mimo że najprawdopodobniej powie, że to nie ty, i po prostu czuje się nieswojo lub źle z powodu innych rzeczy – to dla ciebie koniec gry.

Jeśli ją całujesz, pieścisz lub uprawiasz seks, czy sprawia, że ​​wydaje się to okropnym obowiązkiem? Tak jest w absolutnej strefie zagrożenia Kenny Loggins (RIP Kenny).

Kiedy jesteś zbyt dostępny i pragniesz jej uczuć, a ona tego nie czuje, może to stworzyć błędne koło pogoni i wycofania się, w którym stajesz się dla niej stopniowo mniej atrakcyjny, aż – w końcu – jej misją numer jeden jest po prostu uciec od ciebie i wyobrazić sobie abyś przestał chcieć z nią być.

Coś sprawiło, że stałeś się zbyt znajomy, zbyt łatwy, zbyt potrzebujący, a ona może nadal z tobą rozmawiać lub śmiać się z twoich żartów, ale kiedy przychodzi czas na czułe uściski nocy, nigdzie jej nie ma, a ty się rozpalasz komputer do uzależnienia się od porno lub zastanawiania się, dlaczego twoje życie to ciągła seria rozczarowań (lub jedno i drugie).

Jeśli traktuje cię jak kolejnego kumpla i kieruje swoją uwagę i przywiązanie do innych facetów, jesteś teraz po przegranej stronie równania miłości.

6) Ona śmieć rozmawia z przyjaciółmi

Nikt nie jest doskonały i od czasu do czasu będzie miała kilka negatywnych słów do powiedzenia o tobie swoim znajomym. Ale kiedy robi z tego nawyk, to nie jest błąd.

Próbuje wziąć Most Miłości, który zbudowaliście razem, i wysadzić go na drobne kawałki, jak oddział komandosów podczas drugiej wojny światowej.

Misja zakończona. Jest coś tak seksownego w dziewczynie w mundurze…

Ale jak bardzo jest do niczego wiedzieć, że dziewczyna, którą kochasz, jest tam, ciągnąc twoje imię przez szaleństwo i robiąc z ciebie żałosny worek gówna?

Cóż, to nie jest świetne. Jest to podzbiór jej zawsze spędzania czasu z dziewczynami, chociaż będzie więcej niż chętna do rozładowania tego, jakim jesteś palantem zarówno dla jej faceta, jak i przyjaciółek – zwłaszcza po kilku drinkach.

Czy jej przyjaciele zaczęli dawać ci dziwne spojrzenie z boku i nie możesz wyjść publicznie bez rzucania na ciebie stosu cienia o przemysłowej wielkości? Mogło mieć miejsce jakieś gadanie bzdur.

Mogłaby nadal być w tobie zakochana i wyładowywać się, ale istnieje większe prawdopodobieństwo, że potajemnie miała nadzieję, że się o tym dowiesz, ponieważ używa komunikacji pośredniej, aby wysłać ci prosty telegram zza linii wroga:

Już cię nie kocham.

Auć.

7) Zachowuje się uwodzicielsko w stosunku do innych mężczyzn

Jeśli wokół ciebie jest panią Cold Ice, ale flirtuje z innymi facetami, to masz się czym martwić.

Jasne, może to być po prostu gra, w którą gra, aby zwrócić twoją uwagę lub zazdrość, ale jeśli tak, a) dlaczego się spotykasz lub interesujesz się nią b) gdzie jest limit?

O ile nie podniecasz się, patrząc, jak twoja dziewczyna przewraca się na innego faceta i uwodzi go (i mam przyjaciela, który to robi), wtedy poczujesz dokładnie to, co czułaby większość facetów, kiedy pisze, dzwoni i rozmawia z różnymi osobami. mężczyzn w uwodzicielski sposób: zły, zniesmaczony i niewygodny.

To są całkowicie normalne reakcje. Problem polega na tym, że jeśli wszystko się podnieci, wykorzysta to jako kolejny dowód, że nie jesteś dla niej dobry, więc jest to gra przegrana.

Kiedy mężczyzna flirtuje, zwykle nie znaczy to wiele. Mężczyźni są zaprogramowani do ścigania nowych partnerów i seksu (co nie oznacza, że ​​oszukiwanie jest w porządku), ale kiedy kobieta błąka się po okolicy, często dzieje się tak z dużo głębszych powodów.

Nie czuje się usatysfakcjonowana w związku…

Jest na ciebie zła…

Albo na prostszym poziomie: ona już cię nie kocha.

Nawet jeśli nie oszukuje, ten top z niskim dekoltem, który miała na sobie, i specjalny wygląd, który właśnie dała bankierce, nie są na nic. To sygnał telepatyczny, który mówi, że mój facet już tego dla mnie nie robi.

Jest na ścieżce hipergamii, by wymienić się na kolejnego najlepszego faceta, a ty wkrótce zostaniesz w tyle.

Nie będziesz jej z tego rozmawiać ani się wściekać i sprawić, że „zobaczy rozsądek”. Jedynym krokiem, jaki należy podjąć, jest teraz opłakiwanie związku. Jeśli dotarła do tego etapu – i chyba że całkowicie się odwróci i wróci do ciebie – twój wspólny czas już się skończył.

Uważaj na to, by nie używała „fałszywego przepraszania” jako sposobu na sprawdzenie, jak posłuszny i łatwy jesteś do przeforsowania. Jak by zareagowała, gdybyś spadał na inne dziewczyny? Pomyśl o tym w ten sposób i postępuj zgodnie z tym.

Powinieneś jak najszybciej przejść dalej, ponieważ ona już cię nie kocha, a jeśli tak, to musi nauczyć się o wiele lepszego sposobu, aby to okazywać.

8) Pani Niepodległość

W tym miejscu powinienem umieścić kilka poprawnych politycznie rzeczy na temat równości, niezależności i praw, i tak dalej, tak?

Cóż, będziesz rozczarowany.

Jeśli twoja dziewczyna nagle stała się Panią Silną i Potężną Niezależnością, to prawdopodobnie nie dlatego, że właśnie kliknęła na Feminist Channel w telewizji lub przeczytała How to be a Baws Lily Singh.

W rzeczywistości jest o wiele bardziej prawdopodobne, że… zgadłeś… już cię nie kocha.

Wykorzystuje każdą możliwą szansę, aby wysłać ci wiadomość, że cię nie potrzebuje i chce całkowicie dla siebie własnego życia i przestrzeni. Kiedy cię kocha, będzie chciała, żebyś jej pomógł – nawet jeśli tak naprawdę tego nie potrzebuje.

Kiedy nie jest zakochana, rzuci cię na dryfującą po namyśle. Nienawidzi, kiedy dajesz jej jakąkolwiek radę. Zaczyna interpretować negatywnie każdy komentarz. Chce jasno powiedzieć, że nie jesteś już częścią jej planów życiowych.

Zauważysz to w całym jej zachowaniu i uwierz mi, bardzo będzie bolało.

Czy ona po prostu zbiera swoje życie i obejmuje swoją wewnętrzną siłę, czy porzuca cię? Dowody bardzo mocno wskazują na to drugie. Wybacz, stary.

9) Unika dyskusji o waszej wspólnej przyszłości

Jeśli kiedyś jaśniała jak słońce w pochmurny dzień, kiedy mówiłeś o planach na przyszłość, teraz odwraca się obojętnie.

Wygląda na zirytowaną, bezinteresowną, całkowicie niezaangażowaną.

Wszystkie rzeczy, które kiedyś ją rozśmieszały, podekscytowane i zaciekawione, teraz wydają się bladym echem ich dawnych osobowości. Ta dziewczyna tego nie czuje i powinno to już być dla ciebie oczywiste.

Kiedy jest w tobie, rozmowa o przyszłości – nawet w humorystyczny sposób – skłoni ją do zainteresowania, uważności i wniesienia wkładu.

Kiedy nie jest w tobie, rozmowa o przyszłości po prostu spowoduje zaciśnięcie jej żołądka i sprawi, że będzie chciała oddalić się od ciebie.

Nawet przypadkowy komentarz na temat twoich planów na nadchodzące wakacje może sprawić, że kiwnie sarkastycznie głową i pyta, gdzie zostawiłeś klucze.

Ten związek zmierza do bardzo mrocznego lochu, a nie w zboczony sposób.

10) To wszystko przez cały czas

Egoizm jest przyczyną wielu cierpień , aw związku może zatopić nawet najbardziej zaangażowanych partnerów.

Jeśli jesteś z dziewczyną, która z natury jest trochę „ja pierwsza”, możesz na początku nie zauważyć tej zmiany lub przypisać jej zły tydzień. Ale jeśli to wszystko ona, przez cały czas, może to być znacznie więcej niż jednorazowy wypadek.

Stawia stopę i daje do zrozumienia, że ​​nie jesteś już w równaniu. Już nie dba o to, kto ma rację, a kto nie – ani jak się czujesz lub co myślisz.

Dba o siebie i jasno to wyjaśni, używając ciebie jako emocjonalnego worka treningowego i jako odbiorcy źle postawionej winy i toksycznych emocji.

To nie jest miłość i prawdopodobnie nadszedł czas, aby pomyśleć o ucieczce, zanim zaczniesz myśleć, że to miłość.

11) Ona cię zdradza

Jeśli była niewierna, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że już cię nie kocha.

Kiedy mężczyźni oszukują, często dzieje się to z powodu seksu lub braku samokontroli i bycia w zasadzie nieetyczną osobą; kiedy kobiety oszukują, szukają czegoś głębszego niż tylko fizyczne.

Kobiety zdradzają, kiedy nie są już zakochane.

Nie wspominając o szkodzie, jaką wyrządzi to twojemu związkowi i twojej zdolności do szacunku i zaufania jej w przyszłości.

Okoliczność, że cię zdradziła, może być postrzegana jako okazja do rzucenia palenia i zachowania szacunku do siebie.

Wysłała wiadomość głośno i wyraźnie: już cię nie kocha.

Odwracanie rzeczy

Jeśli nadal istnieje szansa na odwrócenie sytuacji i jest to zgodne ze zdrową miłością własną, to istnieje potrzeba przyjęcia nowego i silniejszego sposobu myślenia.

Czasami jej poziom miłości spada do zera i nadszedł czas, aby przejść dalej, innym razem wciąż może być sposób, aby zmienić rzeczy na lepsze – jeśli nie tym razem, to przynajmniej następnym razem, gdy będziesz miał okazję zbudować związek .

Niezależnie od tego, czy cię kocha, czy nie, znaki ostrzegawcze, które mogła wyrzucić za burtę, są migającym znakiem, że nadszedł czas, abyś zbliżył się do swojego pełnego potencjału – aby stać się osobą, która nie jest zależna od jej uznania lub miłości w pierwsze miejsce.

Pierwszym kluczem jest zrozumienie, że przy odpowiednim nastawieniu i działaniu możesz zrobić o wiele więcej niż w przypadku niekończącego się duszenia, obwiniania siebie, depresji lub nieszczęścia. To nic nie da. Pozytywne sformułowanie i działanie przyniosą korzyści. Obietnica.

Jeśli czujesz, że przekręcasz się i zmieniasz los, czy cię kocha, czy nie, jest to szansa na odzyskanie kontroli. Nie możesz dłużej wystawiać swojego szczęścia poza siebie . Tak jak nasz stosunek do pieniędzy i osobiste sukcesy często odzwierciedlają nasz stosunek do nas samych , tak nasze podejście do związków, miłości i intymności jest głębokim wskaźnikiem tego, jak odnosimy się do siebie i kochamy siebie, co pokazuje, czy zmierzamy do objęcia naszej władzy lub uciekając przed nim.

Teraz musisz zacząć od pracy nad tym, co masz pod kontrolą. Musisz:

Stań się bardziej atrakcyjny

Hej, nie czytałbyś tego artykułu, gdybyś nie chciał prawdy, prawda? Więc tak to jest. Nie mam też na myśli czegoś płytkiego, jak kupowanie nowego żelu do włosów lub złej koszuli, chociaż fizyczny styl i wygląd są ważne dla przyciągania.

Na głębszym poziomie mam na myśli to, jak się zachowujesz, jak widzisz świat, jak reagujesz na odrzucenie (i otrzymywanie tego, czego chcesz).

Kobiety nie chcą podekscytowanego małego chłopca, który goni za miłością jak słoik ciastek i płacze jak maluch, gdy nie dostaje tego, czego chce: chcą mężczyzny.

Z pewnością popracuj nad kondycją, osobistym stylem i wyglądem. Idź na siłownię i osiągnij najlepsze wyniki. Zacznij biegać, naucz się nowych umiejętności, podejmij nowe hobby. Nie po to też, żeby „zdobyć dziewczyny” lub „sprawić, by znów się zakochała”. Zrobić to dla Ciebie. Kochaj siebie i szanuj siebie.

Spójrzmy prawdzie w oczy: bycie dobrym wyglądem i dobrą kondycją może być pomocne w przypadku kobiet.

Jednak znacznie ważniejsze są sygnały, które im przekazujesz. Ponieważ nie ma znaczenia, jak wyglądasz ani jak bogaty jesteś…

… Jeśli jesteś niski, gruby, łysy lub głupi.

Każdy mężczyzna może nauczyć się kilku prostych technik języka ciała, które odpowiadają pierwotnym pragnieniom jego idealnej dziewczyny.

Każdego dnia pojawia się więcej badań udowadniających, że kobiety pociągają niewerbalne komunikatory, które mężczyźni wysyłają… a nie ich wygląd. Innymi słowy, to język ciała faceta robi różnicę.

Dlatego musisz zrozumieć, co mówisz kobietom językiem ciała i co one do Ciebie „mówią”.

Kate Spring jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych trenerów randkowych na świecie. Jej specjalnością jest pomaganie mężczyznom w zrozumieniu kobiecej psychologii. Jej rada kręci się wokół (pozornie) drobnych sygnałów, które każdy mężczyzna może dać, aby przyciągnąć jakąkolwiek kobietę.

Pracuj nad swoimi pieniędzmi i karierą. Zadbaj o dobrą pracę i korzystaj z konta bankowego. Zastanów się, dokąd zmierzasz w praktyce. Wyobraź sobie, że na zawsze będziesz singlem: co byś zrobił tylko dlatego, że chcesz stać się najlepszą możliwą wersją siebie?

Co ciekawe, zauważysz, że gdy przestaniesz szukać aprobaty i zainteresowania ze strony kobiet lub osoby, z którą jesteś, to zainteresowanie i uwaga będą stale wracać. Nie chodzi o zabawę, która jest trudna do zdobycia, ani o jakąkolwiek dziecięcą koncepcję: chodzi przede wszystkim o szanowanie i kochanie siebie oraz rozwijanie odpornego, niepotrzebnego podejścia do życia.

Pracuj nad budowaniem nowych przyjaźni i pogłębianiem tych, które już masz. Twórz partnerstwa robocze i wprowadzaj nowe pomysły. Pomóż innym i zgłoś się jako wolontariusz. Wyjdź i zrób, co możesz, aby żyć swoim życiem, nie dla uznania lub uwagi, ale dlatego, że możesz i dlatego, że sprawi, że staniesz się mężczyzną, jakim możesz być.

Unikaj przyjaciół, którzy wyrażają negatywne emocje i wyrażają negatywne uczucia. Nie potrzebujesz więcej głosów, które mówią ci, dlaczego nie możesz tego zrobić. Wspieraj przyjaciół w trudnych czasach, ale nie pław się w problemach. Szukaj przyjaźni ze zwycięzcami i pomóż ludziom stać się zwycięzcami.

Popracuj nad swoimi umiejętnościami z kobietami, nawet jeśli twój obecny związek jest definitywnie zakończony, nie oznacza to, że nigdy nie znajdziesz miłości. Poczuj się komfortowo rozmawiając ze wszystkimi wokół siebie i odnosić się do nich, zwłaszcza budując romantyczny związek z kobietą. Pozbądź się mentalności „zdobywania” dziewczyny lub bycia walidowanym. Rozmawiasz z kobietami i wchodzisz w interakcje z nimi, ponieważ lubisz ich towarzystwo i jesteś otwarty na możliwość nawiązania romantycznego związku.

Jeśli jesteś w nieszczęśliwej sytuacji i zastanawiasz się, czy ona nadal cię kocha, to może być ważne, aby być brutalnie szczerym: jeśli wiele z powyższych znaków jest prawdziwych, może już cię nie kochać.

I to jest szorstkie. I twarde. Każdy by upadł.

Kluczem jest to, aby nigdy nie pozwolić, aby zewnętrzne rozczarowanie życia wstrząsnęło twoim głębokim wewnętrznym poczuciem wartości i celu. Zacznij rozważać życie „po wyjęciu z pudełka” i pracę nad przyszłością, w której – czy ona cię kocha, czy nie – masz pewność, kim jesteś i co do miłości, którą musisz dać.